Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Aktualności

Rekwizytornia odpowiada na pytania! [WYWIAD]
Zapraszamy do przeczytania wyjątkowego wywiadu przeprowadzonego przez Annę Marię Kurek, fankę larpów i fantastyki, z Rekwizytornią na ESKA.pl. Poruszono w nim tematy związane z wyborem stroju, broni i rekwizytów, co na pewno zainteresuje miłośników tej formy rozrywki.
Czytaj więcej
Wspieramy Kompanię Najemną Rattentod
Wspieramy Kompanię Najemną Rattentod - najbardziej rozpoznawalną polską grupę odtwarzającą ciężką nieliniową piechotę z uniwersum Warhammera. Każdy członek tej grupy może skorzystać ze zniżek na broń larpową, kostiumy oraz pancerze larpowe.

Czytaj więcej
Wspieramy Kislevskie Ruszenie
W ramach działań mających na celu wspieranie inicjatyw larpowych pomagamy grupie Kislevskie Ruszenie - aktualnie najliczniejszej polskiej grupie odtwarzającej kozaków z uniwersum Warhammera. Każdy członek tej grupy może skorzystać ze zniżek na broń larpową, kostiumy oraz pancerze larpowe.
Czytaj więcej
Nowa strona Rekwizytorni
Na przełomie marca i kwietnie 2022 roku w Rekwizytorni doszło do rewolucyjnej zmiany. Po integracji procesów funkcjonowania rozpoczęliśmy także pracę na wspólnej z naszym sklepem www.flamberg.com.pl platformie sprzedażowej.  
Czytaj więcej
pixel