Latex - Black - 1000ml

414500

Nowy

Latex Clear - czarny płynny lateks 60% - 1000ml.

Więcej szczegółów

69,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

Pojemność [ml]1000
Waga [g]1050
MarkaEpic Armoury
Średnica [cm]8

Latex Clear - czarny płynny lateks 60% - 1000ml.


Przeźroczyste mleczko lateksowe w płynie (o niskiej zawartości amoniaku) przeznaczone do ekwipunku larpowego. Lateks można wykorzystać do naprawy uszkodzeń broni piankowej (otarć, dziur, itp), lub do pokrycia nim własnej konstrukcji broni.

INSTRUKCJA

Preparat należy nakładać warstwowo, miękkim pędzelkiem, na suchą, czystą i odtłuszczoną powierzchnię. Kolejną warstwę należy nałożyć po całkowitym wyschnięciu poprzedniej. Przy stosowaniu w celu reperacji małych uszkodzeń, warto zwrócić uwagę, by obszar nakładania kończyć w miejscu zmiany kształtu powierzchni broni, co zmniejszy ryzyko złuszczenia się położonego lateksu. Aby włosie pędzla nie sklejało się po kontakcie z lateksem, można pędzel wcześniej zamoczyć w odrobinie mydła w płynie.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

W przypadku kontaktu ze skórą, należy zmyć preparat wodą. W przypadku kontaktu z oczami, przepłukiwać pod bieżącą woda przez kilka minut. W przypadku wdychania oparów, wyjść z pomieszczenia celem przewietrzenia, a jeśli pojawią się jakieś niepokojące symptomy, zgłosić się do lekarza. W przypadku połknięcia, przepłukać usta i skorzystać z pomocy medycznej. Lateks oraz amoniak mogą wywoływać reakcje alergiczne.

SKŁAD:

  • Naturalny lateks (guma)
  • amoniak 1%
  • roztwór wodny