Latex Milk 500ml, silver

FDD-Latex-500-silber

Nowy

Latex Milk (GIVUL LA) - mleczko lateksowe - płynny lateks - 500ml.

Więcej szczegółów

45,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

Pojemność [ml]500
Waga [g]525
MarkaForgotten Dreams

Latex Milk (GIVUL LA) - mleczko lateksowe - płynny lateks - 500ml.


Srebrne mleczko lateksowe w płynie (o niskiej zawartości amoniaku) przeznaczone do ekwipunku larpowego. Lateks można wykorzystać do naprawy uszkodzeń broni piankowej (otarć, dziur, itp), lub do pokrycia nim własnej konstrukcji broni.

INSTRUKCJA

Preparat należy nakładać warstwowo, miękkim pędzelkiem, na suchą, czystą i odtłuszczoną powierzchnię. Kolejną warstwę należy nałożyć po całkowitym wyschnięciu poprzedniej. Przy stosowaniu w celu reperacji małych uszkodzeń, warto zwrócić uwagę, by obszar nakładania kończyć w miejscu zmiany kształtu powierzchni broni, co zmniejszy ryzyko złuszczenia się położonego lateksu. Aby włosie pędzla nie sklejało się po kontakcie z lateksem, można pędzel wcześniej zamoczyć w odrobinie mydła w płynie.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

W przypadku kontaktu ze skórą, należy zmyć preparat wodą. W przypadku kontaktu z oczami, przepłukiwać pod bieżącą woda przez kilka minut. W przypadku wdychania oparów, wyjść z pomieszczenia celem przewietrzenia, a jeśli pojawią się jakieś niepokojące symptomy, zgłosić się do lekarza. W przypadku połknięcia, przepłukać usta i skorzystać z pomocy medycznej. Lateks oraz amoniak mogą wywoływać reakcje alergiczne.

SKŁAD:

  • Naturalny lateks (guma)
  • amoniak
  • roztwór wodny

Latex Milk

This Latex Milk consits of GIVUL LA, a pre-vulcanised nature latex concentrate with low ammoniac content. It is best suited for self-building your own LARP weapons and shields.

Content: 500ml

Colour: Silver

Material: Latex Milk (GIVUL LA)