Shield Handle for curved shields

Nowy

Shield Handle - imacz do tarczy larpowej, gotowy do złożenia i przyklejenia.

Więcej szczegółów

129,50 zł

  • dostawa 10-15 dni

Dodaj do listy życzeń

Dane

MarkaForgotten Dreams
Długość [cm]40
Szerokość [cm]20

Shield Handle - imacz do tarczy larpowej, gotowy do złożenia i przyklejenia.

Imacz do zamocowania (przyklejenia) w piankowej tarczy larpowej. Mocowanie wykonane jest z  twardej pianki technicznej plastazote do której instalowany jest drążek z plastiku. Całość uchwytu dopełnia skórzany pasek do zapięcia tarczy na przedramieniu. Konstrukcja tego typu jest wytrzymała i bezpieczna dla walczących. Uchwyt taki  najczęściej wykorzystywany jest w tarczach wygiętych.

INSTRUKCJA

Mocowanie imacza w postaci dwóch bocznych uchwytów drążka, należy przykleić do powierzchni tarczy. Zamocowany w uchwytach drążek należy zakleić piankowymi kapslami zabezpieczając go w ten sposób przed wysunięciem. Drążek można obkleić (owinąć) skóra lub materiałem, tak by nie ślizgał się w dłoniach. Skórzany pasek należy zmontować (założyć sprzączkę i zanitować) a następnie wkleić pod blok piankowy w górnej części uchwytu. Uwaga, nie należy używać tarczy przed bardzo dokładnym wyschnięciem klejonych elementów. Powłoka lateksowa pokrywająca tarczę i obejmująca mocowania drążka, może stanowić dodatkowe wzmocnienie jego montażu.

Shield Handle for curved shields

Shield handle for creating your own LARP shield and to have a safe LARP experience. The handle can be attached via glue to a shield blank of your choice (see sample photos). The leather straps are adjustable to your arm and fits every arm perimeter.

Content: 1 Shield Handle, delivered in components

Measurements: Length: approx. 40cm; Width: approx. 20cm

Material: Plastazote LD45