RFB Double Sword Harness - Black

121501

Nowy

RFB Double Sword Harness. Podwójna Zawieszka na plecy z serii Ready for Battle. Parciana, gruba i solidna, obszyta skórą. Szelki o regulowanej długości, z zaczepem do szybkiego zdejmowania i zakładania.

Więcej szczegółów

129,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

Waga [g]220
MarkaReady For Battle
StylAzjatyckiJako Poszukiwacz przygód nigdy nie wiesz dla kogo będziesz pracować albo z jaką bestią przyjdzie ci się zmierzyć. Jedno jest pewne, jeśli będzie z tego dość złota lub chwały, podejmiesz się z uśmiechem na ustach.

Przyznam, gdy wieśniak wbiegł do miasta wołając o pomoc nie sądziłeś, że to pułapka. Gdy się zorientowałeś, było już po wszystkim. Na całe szczęście twoje miecze leżą bezpiecznie w Podwójnej Zawieszce na twoich plecach. Gdybyś tylko dał radę do nich sięgnąć to przetniesz więzy… Szlak, bandyta to zauważył! I po mieczach…

Musisz przemyśleć swoje podejście do chłopów w opałach…OPIS PRODUKTU

Podwójna zawieszka na szelkach z serii Ready for Battle. Parciana, gruba i solidna, obszyta skórą. Przeznaczona do noszenia na plecach i wyposażona w szelki o regulowanej długości, oraz zaczep do szybkiego zdejmowania i zakładania. Same mocowanie broni jest sznurowane, dzięki czemu można wyregulować szerokość zawieszki i dopasować do swojej broni.

Zawieszka sprawdzi się w przypadku broni typowej i krótkiej o prostej klindze. W przypadku długich mieczy możemy mieć kłopot z zasięgiem ręki i tym samym z szybkim ich wyjmowaniem z za pleców. Stylem zawieszka ta będzie pasowała do praktycznie każdej postaci walczącej dwoma mieczami. Idealnie sprawdzi się w przypadku samurajów, gladiatorów czy wiedźminów.

KOLORYSTYKA

  • zawieszka i paski: czarne
  • Skóra lakierowana: czarna

CECHY

  • Dobra jakość i wytrzymałość.
  • Prosty i uniwersalny design.
  • Przystępna cena dzięki zastosowaniu tańszych materiałów i prostszego procesu produkcjiINSPIRACJA

  • Pochwy i zawieszki na broń najczęściej wykonywano ze skóry lub drewna, a w późniejszych czasach z metalu.
  • Zawieszki służące do noszenia broni białej na plecach pochodzą z kilku kultur azjatyckich.
  • Dzięki widowiskowości tego typu rozwiązania, stało się ono bardzo popularne w literaturze i kinematografii fantasy.UŻYTKOWANIE

Wszelkiego rodzaju zawieszki i pochwy na broń należy dopasować i dostosować do swojego rodzaju broni. Istotny jest zarówno kształt jak i szerokość ostrza. Broń nie powinna wchodzić ciasno i nie powinna też nadmiernie ruszać się wewnątrz zawieszki czy pochwy. Idealnie jest wyłożyć wnętrze pochwy czy zawieszki grubym materiałem po którym lateksowe ostrze broni będzie gładko się wysuwało (wełna, futro, itp).KONSERWACJA

Elementy ze skóry naturalnej są bardzo trwałe, ale wymagają regularnej konserwacji produktami do pielęgnacji skóry, aby zachowały funkcjonalność i piękny wygląd. Produkty skórzane powinny być przechowywane w suchym miejscu. Jeśli często są moczone i suszone należy zwiększyć częstotliwość konserwacji.

Aby oczyść produkty ze skóry naturalnej należy usunąć z nich brud twardą szczoteczką, a następnie delikatnie przetrzeć je namydloną, wilgotną ściereczką. Mydło należy usunąć przy pomocy wypłukanej i wyciśniętej z wody ściereczką. Po jego usunięciu należy wytrzeć skórę do sucha. Po oczyszczeniu należy przetrzeć skórę niewielką ilością oliwy z oliwek lub specjalistycznego preparatu do konserwacji skóry.