Tristan Ring Holder - zawieszka ze stalowym pierścieniem

M-998067

Nowy

Zawieszka do mocowania ekwipunku lub broni.

Więcej szczegółów

20,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

MarkaMytholon
Średnica wew. [cm]5,3
Długość [cm]9
Szerokość [cm]10

TRISTAN RING HOLDER


Uchwyt ze stalowym pierścieniem, przeznaczony do zawieszania elementów stroju lub broni. Masywny pierścień przymocowany jest do skórzanej oprawy stalowymi nitami. Zawieszkę nawleka się na pas przez nacięcia w oprawie. Do pierścienia można przywiązać sakwę, woreczki, mieszek z monetami.  

Pierścień jest także  prostym i bezpiecznym sposobem mocowania broni przy pasie. Broń przekłada się przez stalowe koło tak, by zatrzymała się na jelcu albo obuchu. Takie mocowanie znacznie lepiej chroni broń przed zniszczeniem niż noszenie jej za paskiem.

Duża średnica pierścienia umożliwia noszenie w nim ciężkiej broni obuchowej, takiej jak młoty, topory czy buzdygany.


Długość: 9 cm
Szerokość: 10 cm
Wewnętrzna średnica pierścienia: 5,3 cm 

KOLORYSTYKA

  • kolor: czarny

CECHY

  • Bardzo dobra jakość i wytrzymałość.
  • Uniwersalny design, pozwalający na zestawienie z szeroka gamą produktów Epic Armoury.
  • Wykonana ręcznie z naturalnych materiałów - barwionej skóry dwoinowej.

KONSERWACJA

Elementy ze skóry naturalnej są bardzo trwałe, ale wymagają regularnej konserwacji produktami do pielęgnacji skóry, aby zachowały funkcjonalność i piękny wygląd. Produkty skórzane powinny być przechowywane w suchym miejscu. Jeśli często są moczone i suszone należy zwiększyć częstotliwość konserwacji.

Aby oczyść produkty ze skóry naturalnej należy usunąć z nich brud twardą szczoteczką, a następnie delikatnie przetrzeć je namydloną, wilgotną ściereczką. Mydło należy usunąć przy pomocy wypłukanej i wyciśniętej z wody ściereczką. Po jego usunięciu należy wytrzeć skórę do sucha. Po oczyszczeniu należy przetrzeć skórę niewielką ilością oliwy z oliwek lub specjalistycznego preparatu do konserwacji skóry.