Elven Holster Hook - Black

Nowy

Elven Holster Hook. Zaczep do broni nie posiadającej jelca.

Więcej szczegółów

29,99 zł

  • dostawa 21-30 dni

Dodaj do listy życzeń

Dane

Waga [g]5
MarkaEpic ArmouryZaczep do broni nie posiadającej jelca. Wykonany ze utwardzonej skóry naturalnej. Przeszywany i klejony w taki sposób by zapewnić mu odpowiednią wytrzymałość i sztywność. Zaczep montowany jest w okolicy rękojeści broni przy pomocy sznurowania. Po zamontowaniu broń nie będzie wypadała z zawieszki czy żabki, a równocześnie dzięki niewielkim rozmiarom i niepozorności samego zaczepu, nie straci na swojej estetyce.

Sprawdzi się na każdej broni nie posiadającej jelca, ale stworzony został z myślą o modelach elfickich mieczy firmy Epic Armoury.KOLORYSTYKA

  • zaczep: czarny.CECHY

  • Dobra jakość i wytrzymałość.
  • Prosty i uniwersalny design, pozwalający na zestawienie z szeroka gamą produktów Epic Armoury,
  • Wykonane z naturalnych materiałów.KONSERWACJA

Elementy ze skóry naturalnej są bardzo trwałe, ale wymagają regularnej konserwacji produktami do pielęgnacji skóry, aby zachowały funkcjonalność i piękny wygląd. Produkty skórzane powinny być przechowywane w suchym miejscu. Jeśli często są moczone i suszone należy zwiększyć częstotliwość konserwacji.

Aby oczyść produkty ze skóry naturalnej należy usunąć z nich brud twardą szczoteczką, a następnie delikatnie przetrzeć je namydloną, wilgotną ściereczką. Mydło należy usunąć przy pomocy wypłukanej i wyciśniętej z wody ściereczką. Po jego usunięciu należy wytrzeć skórę do sucha. Po oczyszczeniu należy przetrzeć skórę niewielką ilością oliwy z oliwek lub specjalistycznego preparatu do konserwacji skóry.

Produkty powiązane