Tilly Vest Premium Canvas Bordeaux - kamizelka płócienna

Nowy

Tilly Vest Premium Canvas - płócienna kamizelka.

Więcej szczegółów

230,00 zł

  • dostawa 14-21 dni

Dodaj do listy życzeń

Dane

MarkaMytholon
StylImperialny

TILLY VEST
PREMIUM CANVAS


Tilly Vest Premium Canvas – kamizelka w stylu siedemnastowiecznym, wykonana z wysokiej jakości płótna bawełnianego. O długim kroju, lekko rozszerzającym się ku dołowi. Przedłużony, rozcinany tył sprawia, że kamizelka ładnie się układa i jest wygodna w noszeniu. Ramiona zaakcentowano rękawkami. Kamizelka zapinana jest rzędem dużych, ozdobnych guzików. 

Renesans przyniósł zmiany w niemal wszystkich dziedzinach ludzkiego życia. Zmieniła się także moda. W ubiorach zapanowała większa harmonia, zaczęto podkreślać naturalną sylwetkę. Moda kobieca akcentowała talię, moda męska ramiona. Tendencja ta zachowała się także w późniejszej epoce, to jest w baroku, w którym zewnętrzne piękno nabrało szczególnego znaczenia.

Kamizelka Tilly Vest Premium Canvas ma klasyczny, elegancki krój, dzięki czemu będzie pasowała do wielu ról i postaci dworskiego, szlacheckiego oraz miejskiego świata. 

KOLORYSTYKA

  • kamizelka : bordowa

CECHY

  • Dobra jakość i wytrzymałość.
  • Prosty i uniwersalny design, pozwalający na zestawienie z szeroka gamą innych elementów kostiumu.
  • Wykonane z naturalnych materiałów.

KONSERWACJA

Odzież należy prać w temperaturze 40°C. Pierwsze pranie wykonać oddzielnie z uwagi na możliwość farbowania. Prasować w temperaturach średnich.TILLY VEST PREMIUM CANVAS BORDEAUXThe "Tilly" vest premium canvas is made in the style of the 17th century with a long cut and decorative buttons in the front.Material: Premium canvas
Size: S-XXL