Medieval Belt Black - skórzany pas z ozdobną klamrą

M-970210

Nowy

Skórzany pas z ozdobną klamrą.

Więcej szczegółów

120,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

Długość [cm]130

MEDIEVAL BELT BLACK

Piękny, skórzany pas z kunsztownie zdobioną klamrą. Wycięty z jednego kawałka skóry, którą obszyto wzdłuż krawędzi.  Wyprodukowany przez Fucina del Drago we Włoszech, marce specjalizującej się w produkcji skórzanych zbroi, kostiumów oraz elementów scenografii na potrzeby filmu i teatru.

Projektując pas zadbano o każdy detal. Uwagę zwracają karbowane brzegi, który zdobią go na całej długości. Największe wrażenie robi jednak klamra zdobiona florystycznymi motywami. Pasek nie ma wybitych dziur, żeby można go było dopasować do własnej sylwetki. Klamra ma umocowany z tyłu gruby kolec, który będzie mocno trzymał pas. 

Długość: 130 cm
Średnica klamry: 8,5 cm

KOLORYSTYKA

  • pas: czarny

CECHY

  • Bardzo dobra jakość i wysoka wytrzymałość.
  • Kunsztownie wykonany.
  • Zrobiony z naturalnych materiałów.

KONSERWACJA

Elementy ze skóry naturalnej są bardzo trwałe, ale wymagają regularnej konserwacji produktami do pielęgnacji skóry, aby zachowały funkcjonalność i piękny wygląd. Produkty skórzane powinny być przechowywane w suchym miejscu. Jeśli często są moczone i suszone należy zwiększyć częstotliwość konserwacji.

Aby oczyść produkty ze skóry naturalnej należy usunąć z nich brud twardą szczoteczką, a następnie delikatnie przetrzeć je namydloną, wilgotną ściereczką. Mydło należy usunąć przy pomocy wypłukanej i wyciśniętej z wody ściereczką. Po jego usunięciu należy wytrzeć skórę do sucha. Po oczyszczeniu należy przetrzeć skórę niewielką ilością oliwy z oliwek lub specjalistycznego preparatu do konserwacji skóry.