Gero Beltbag Small Brown- mała, skórzana kaletka

M-970648

Nowy

Brązowa skórzana kaletka.

Więcej szczegółów

45,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

MarkaMytholon
Długość [cm]11
Szerokość [cm]8
Wysokosc [cm]3,5

GERO
BELTBAG SMALL BROWN

Mała, nitowana, skórzana kaletka. Zamykana haczykiem z niklowanej stali, który nadaje jej wyrazisty charakter i dobrze chroni zawartość. W kaletce można bezpiecznie schować niezbędne drobiazgi, które mogłyby wypaść z torby lub kieszeni. Kaletka mieści paczkę papierosów, a jej sztywna konstrukcja chroni ją przed zgnieceniem.

KOLORYSTYKA

  • kolor: ciemnobrązowa

CECHY

  • Wysoka jakość, niska cena.
  • Solidnie wykonana.
  • Pasuje do wielu ról i postaci.

KONSERWACJA

Elementy ze skóry naturalnej są bardzo trwałe, ale wymagają regularnej konserwacji produktami do pielęgnacji skóry, aby zachowały funkcjonalność i piękny wygląd. Produkty skórzane powinny być przechowywane w suchym miejscu. Jeśli często są moczone i suszone należy zwiększyć częstotliwość konserwacji.

Aby oczyść produkty ze skóry naturalnej należy usunąć z nich brud twardą szczoteczką, a następnie delikatnie przetrzeć je namydloną, wilgotną ściereczką. Mydło należy usunąć przy pomocy wypłukanej i wyciśniętej z wody ściereczką. Po jego usunięciu należy wytrzeć skórę do sucha. Po oczyszczeniu należy przetrzeć skórę niewielką ilością oliwy z oliwek lub specjalistycznego preparatu do konserwacji skóry.