Round Bag Black - okrągła, skórzana sakwa

101670

Nowy

Solidna sakwa ze skóry.

Więcej szczegółów

54,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

Waga [g]100
MarkaEpic Armoury
Szerokość [cm]13
Wysokosc [cm]18

ROUND BAG
BLACK


Solidna sakwa z zamszowej skóry. Ściągana skórzanym rzemieniem, wystarczająco długim, aby można było nim przytroczyć ją do pasa. Wykonana ze zszytych z sobą kawałków skóry. Mocne, podwójne przeszycia sprawiają, że torba jest wytrzymała i doskonale się prezentuje.

Porządna sakwa to niezbędny element ekwipunku. Pozwala mieć zawsze przy sobie wszystko, co niezbędne, albo zabrać i ukryć przed wścibskim wzrokiem innych to, co odtąd ma należeć do nas. Warto mieć przynajmniej jedną, jeśli planujemy wyruszyć na trakt.

KOLORYSTYKA

  • kolor: czarny

CECHY

  • Bardzo dobra jakość i wytrzymałość.
  • Uniwersalny design, pozwalający na zestawienie z szeroka gamą produktów Epic Armoury.
  • Wykonana ręcznie z naturalnych materiałów - barwionej skóry dwoinowej.

KONSERWACJA

Elementy ze skóry naturalnej są bardzo trwałe, ale wymagają regularnej konserwacji produktami do pielęgnacji skóry, aby zachowały funkcjonalność i piękny wygląd. Produkty skórzane powinny być przechowywane w suchym miejscu. Jeśli często są moczone i suszone należy zwiększyć częstotliwość konserwacji.

Aby oczyść produkty ze skóry naturalnej należy usunąć z nich brud twardą szczoteczką, a następnie delikatnie przetrzeć je namydloną, wilgotną ściereczką. Mydło należy usunąć przy pomocy wypłukanej i wyciśniętej z wody ściereczką. Po jego usunięciu należy wytrzeć skórę do sucha. Po oczyszczeniu należy przetrzeć skórę niewielką ilością oliwy z oliwek lub specjalistycznego preparatu do konserwacji skóry.