Steel Mace - 95 cm

Nowy

Steel Mace - Stalowy buzdygan o długości około 95 cm, wykonany w technologii broni bezpiecznej. Rdzeń z włókna szklanego, wewnątrz pianka, zewnętrzna powłoka z lateksu.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

304,00 zł

  • dostawa 14-20 dni

Dodaj do listy życzeń

Dane

Długość broni [cm]95
Długość rękojeści (uchwytu) [cm]16
Waga [g]415
Średnica głowni [cm]15
TypLarpowa broń piankowa w powłoce z lateksu
MarkaEpic Armoury
Rdzeń [mm]włókno szklane Ø 10
Długość głowni [cm]30
StylImperialny

Steel Mace - stalowy buzdygan o długości około 95 cm, wykonany w technologii broni bezpiecznej. Rdzeń z włókna szklanego, wewnątrz pianka, zewnętrzna powłoka z lateksu.

Głowica buzdyganu zbudowana jest z pięciu podłużnych piór, w których wycięto wyraźny kolec. U szczytu broni zamontowano solidny grot. Wyglądający na stalowy trzonek zakończono owiniętym skórą uchwytem i niewielką głowicą.

Tego typu broń idealnie sprawdzi się w kotle bitewnego pola. Dzięki swej wadze i solidnej konstrukcji kolców, sprawnie walczący wojownik bez problemu upora się z niejednym wrogiem, rozbijając w pył nawet najtwardszy pancerz.

KOLORYSTYKA

W przypadku towaru na zamówienie nie mamy całkowitego wpływu na kolorystykę. Ta broń zawsze wykonana jest w kolorze stalowoszarym, a pozostałe elementy mają kolory zgodne z poniższym schematem:

  • kolor skórzanej oprawy rękojeści: 70% czarny, 30% brązowy.CECHY

  • Broń wykonana z mocnej i trwałej pianki.
  • Rdzeń z elastycznego włókna szklanego.
  • Broń projektowana do larpów i przetestowana pod kątem bezpieczeństwa.KONSERWACJA

Do konserwacji i nabłyszczania najlepiej użyć spray'u Maintenance Silicone Epic Armoury.

Broń należy przechowywać na płasko, dbając o ty by nie była niczym dociskana. Chronić przed dużym nasłonecznieniem i mrozem. W dłuższych przerwach pomiędzy grami przechowywać w worku foliowym, delikatnie oczyszczoną i zakonserwowaną silikonem.


(Uwaga: Z doświadczenia larpowego wynika iż 90% uszkodzeń broni tego typu wynika nie z używania jej podczas walki ale z niewłaściwego jej przenoszenia podczas zabawy. Należy zadbać by nasz strój larpowy zaopatrzony był w wyłożoną w środku delikatnym materiałem pochwę lub zawieszkę.)