Short Mace - 70 cm

Nowy

Short Mace - krótka buława o długości około 70 cm, wykonana w technologii broni bezpiecznej. Rdzeń z włókna szklanego, wewnątrz pianka, zewnętrzna powłoka z lateksu.

Więcej szczegółów

219,00 zł

  • dostawa 14-20 dni

Dodaj do listy życzeń

Dane

Długość broni [cm]70
Długość rękojeści (uchwytu) [cm]17
Szerokość głowni (maksymalna) [cm]11
TypLarpowa broń piankowa w powłoce z lateksu
MarkaEpic Armoury
Rdzeń [mm]włókno szklane Ø 10
Długość głowni [cm]7
StylImperialny

Short Mace - krótka buława o długości około 70 cm, wykonana w technologii broni bezpiecznej. Rdzeń z włókna szklanego, wewnątrz pianka, zewnętrzna powłoka z lateksu.Na głowica buławy osadzono cztery solidne kolce, pomalowane tak by wyglądały na wykonane z żelaza. Wyglądający na drewniany trzonek ozdobiono metalowymi opaskami z nitami. Uchwyt owinięto taśmą ze skóry naturalnej, tak by broń pewnie leżała w dłoni.

Prosta forma i uniwersalny design jest niewątpliwą zaletą tej broni. Będzie ona bowiem pasowała do wielu larpowych ról.  Nieskomplikowana i solidna konstrukcja wpływa natomiast na jej trwałość.

KOLORYSTYKA

W przypadku towaru na zamówienie nie mamy całkowitego wpływu na kolorystykę. Ta broń zawsze wykonana jest w kolorze stalowoszarym ze złotymi zdobieniami i brązowym trzonkiem, a pozostałe elementy mają kolory zgodne z poniższym schematem:

  • kolor skórzanej oprawy rękojeści: 70% czarny, 30% brązowy.CECHY

  • Broń wykonana z mocnej i trwałej pianki.
  • Rdzeń z elastycznego włókna szklanego.
  • Broń projektowana do larpów i przetestowana pod kątem bezpieczeństwa.KONSERWACJA

Do konserwacji i nabłyszczania najlepiej użyć spray'u Maintenance Silicone Epic Armoury.

Broń należy przechowywać na płasko, dbając o ty by nie była niczym dociskana. Chronić przed dużym nasłonecznieniem i mrozem. W dłuższych przerwach pomiędzy grami przechowywać w worku foliowym, delikatnie oczyszczoną i zakonserwowaną silikonem.


(Uwaga: Z doświadczenia larpowego wynika iż 90% uszkodzeń broni tego typu wynika nie z używania jej podczas walki ale z niewłaściwego jej przenoszenia podczas zabawy. Należy zadbać by nasz strój larpowy zaopatrzony był w wyłożoną w środku delikatnym materiałem pochwę lub zawieszkę.)