Iarla Shield - Vegvisir - 70 cm

Nowy

Iarla Shield - Vegvisir - 70 cm. Tarcza o średnicy 70 cm, wykonana w technologii broni bezpiecznej. Wewnątrz tworzywo sztuczne EVA, zewnętrzna powłoka z lateksu.

Więcej szczegółów

545,00 zł

  • dostawa 14-20 dni

Dodaj do listy życzeń

Dane

Szerokość rękojeści [cm]14
Waga [g]1431
TypLarpowa broń piankowa w powłoce z lateksu
MarkaEpic Armoury
Średnica [cm]70
StylWikingIarla Shield - Vegvisir - 70 cm. Tarcza o średnicy 70 cm, wykonana w technologii broni bezpiecznej. Wewnątrz tworzywo sztuczne EVA, zewnętrzna powłoka z lateksu.

Okrągła, płaska tarcza o średnicy 70 cm, wykonana w technologii broni bezpiecznej. Wewnątrz tworzywo sztuczne EVA, zewnętrzna powłoka z lateksu. Uchwyt centralny wykonano podobnie jak tarczę i owinięto skórą. Lico stylizowane na drewniane, z namalowanym na biało symbolem Vegvisir - talizmanem wikingów. Stalowe, wydatne umbo. Tarcza może być używana zarówno w lewej jak i w prawej ręce.CECHY

Produkty larpowe marki Epic Armoury cechuje wysoka jakość i najwyższy poziom bezpieczeństwa używania. 

  • Tarcza wykonana z dobranej odpowiednio twardością trwałej pianki EVA.
  • Porycie tarcz z bardzo grubej i wytrzymałej powłoki lateksowej.
  • Broń projektowana do larpów i przetestowana pod kątem bezpieczeństwa.
  • Ręczne malowanie zapewniające realistyczny i atrakcyjny wygląd.

KONSERWACJA

Do konserwacji i nabłyszczania najlepiej użyć spray'u Maintenance Silicone Epic Armoury.

Tarczę należy przechowywać na płasko, dbając o ty by nie była niczym dociskana. Chronić przed dużym nasłonecznieniem i mrozem. W dłuższych przerwach pomiędzy grami przechowywać w worku foliowym, delikatnie oczyszczoną i zakonserwowaną silikonem.


(Tarcze larpowe z tworzywa sztucznego cechuje wygoda użytkowania - są lekkie i wysoka wytrzymałość w starciu z bronią larpową. Należy jednak zwrócić uwagę, iż do ewentualnego uszkodzenia powłoki lateksowej tarczy może dojść przy uderzeniu nią o ostre przeszkody trwałe, takie jak drzewa, kamienie, ciernie, itp.)