Square Scutum Shield - Red

Nowy

Square Scutum Shield  - tarcza wys. 100 cm, szer. 60 cm, wykonana w technologii broni bezpiecznej. Wewnątrz tworzywo sztuczne EVA, zewnętrzna powłoka z lateksu. 

Więcej szczegółów

554,00 zł

  • dostawa 14-21 dni

Dodaj do listy życzeń

Dane

TypLarpowa broń piankowa w powłoce z lateksu
MarkaEpic Armoury
StylRzymski
Długość [cm]100
Szerokość [cm]65

Square Scutum Shield - tarcza wys. 100 cm, szer. 60 cm, wykonana w technologii broni bezpiecznej. Wewnątrz tworzywo sztuczne EVA, zewnętrzna powłoka z lateksu.

Duża tarcza w stylu rzymskim, lekko wypukła z żelaznymi okuciami i umbo. Zdobiona klasycznym motywem nawiązującym do tarcz legionistów rzymskich.

Uchwyt stanowi owinięty skórą imacz zamontowany wewnątrz umba

Kolorystyka:

  • czerwony / złoty, okucia stalowoszare.

CECHY

  • Mocna powłoka lateksowa.
  • Wewnątrz wytrzymała pianka EVA o odpowiednio dobranej twardości.
  • Wzmacniane mocowanie uchwytu.
  • Broń projektowana do larpów i przetestowana pod kątem bezpieczeństwa.

KONSERWACJA

Do konserwacji i nabłyszczania najlepiej użyć spray'u Maintenance Silicone Epic Armoury.

Tarczę należy przechowywać na płasko, dbając o ty by nie była niczym dociskana. Chronić przed dużym nasłonecznieniem i mrozem. W dłuższych przerwach pomiędzy grami przechowywać w worku foliowym, delikatnie oczyszczoną i zakonserwowaną silikonem.


Tarcze larpowe z tworzywa sztucznego - pianki EVA cechuje wygoda użytkowania (są lekkie) i wysoka wytrzymałość w starciu z bronią larpową. Należy jednak zwrócić uwagę, iż do ewentualnego uszkodzenia powłoki lateksowej tarczy może dojść przy uderzeniu nią o ostre przeszkody trwałe, takie jak drzewa, kamienie, ciernie, itp.