Eagle Shield

Nowy

Eagle Shield - tarcza larpowa wys. 80 cm i szer. 50 cm, wykonana w technologii broni bezpiecznej. Wewnątrz tworzywo sztuczne - pianka EVA, zewnętrzna powłoka z lateksu.

Więcej szczegółów

360,00 zł

  • dostawa 14-20 dni

Dodaj do listy życzeń

Dane

Waga [g]1230
TypLarpowa broń piankowa w powłoce z lateksu
MarkaEpic Armoury
StylImperialny
Długość [cm]80
Szerokość [cm]50

Eagle Shield - tarcza larpowa wys. 80 cm i szer. 50 cm, wykonana w technologii broni bezpiecznej. Wewnątrz tworzywo sztuczne - pianka EVA, zewnętrzna powłoka z lateksu.

Tarcza w klasycznym stylu rycerskim, ręcznie malowana. Wzór przedstawia dwa złote orły na polach zielonym i białym.

Uchwyt tarczy wykonany jest z pasów skórzanych zapinanych na stalowe klamry - 2 x 2 pasy w poziomie i 1 x 2 pasy w pionie. Dzięki takiej konstrukcji tarcza może być używana zarówno przez osoby lewo jak i prawo ręczne, w uchwycie poziomym lub skośnym (przy krzyżowym spięciu pasów).

Kolorystyka:

  • biały / zielony, obramowanie stalowoszare.

CECHY

  • Mocna powłoka lateksowa.
  • Wewnątrz wytrzymała pianka EVA o odpowiednio dobranej twardości.
  • Uchwyt z regulowanych pasów skórzanych, wzmocniony dodatkową warstwa pianki EVA.
  • Broń projektowana do larpów i przetestowana pod kątem bezpieczeństwa.

KONSERWACJA

Do konserwacji i nabłyszczania najlepiej użyć spray'u Maintenance Silicone Epic Armoury.

Tarczę należy przechowywać na płasko, dbając o ty by nie była niczym dociskana. Chronić przed dużym nasłonecznieniem i mrozem. W dłuższych przerwach pomiędzy grami przechowywać w worku foliowym, delikatnie oczyszczoną i zakonserwowaną silikonem.


Tarcze larpowe z tworzywa sztucznego - pianki EVA cechuje wygoda użytkowania (są lekkie) i wysoka wytrzymałość w starciu z bronią larpową. Należy jednak zwrócić uwagę, iż do ewentualnego uszkodzenia powłoki lateksowej tarczy może dojść przy uderzeniu nią o ostre przeszkody trwałe, takie jak drzewa, kamienie, ciernie, itp.