Bowie - 46 cm

402313

Nowy

Bowie - 46 cm - oręż larpowy wykonany w technologii broni bezpiecznej. Rdzeń z włókna szklanego, wewnątrz pianka, zewnętrzna powłoka z lateksu.

Więcej szczegółów

179,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

Długość broni [cm]46
Długość rękojeści (uchwytu) [cm]15
Szerokość rękojeści [cm]7
Waga [g]75
Szerokość głowni (maksymalna) [cm]6
TypLarpowa broń piankowa w powłoce z lateksu
MarkaEpic Armoury
Rdzeń [mm]włókno szklane Ø 6
Długość głowni [cm]33
StylŁotr

Bowie - 46 cm - sztylet larpowy wykonany w technologii broni bezpiecznej. Rdzeń z włókna szklanego, wewnątrz pianka, zewnętrzna powłoka z lateksu.

Broń piankowa w powłoce lateksowej o długości całkowitej wynoszącej 46 cm. Głownia o łukowatym profilu, jednosieczna z głębokim zbroczem. Rękojeść stylizowana na drewnianą, z krótkim jelcem wygiętym ku ostrzu.

CECHY

  • Broń wykonana z mocnej i trwałej pianki.
  • Ostrze o wzmocnionej powłoce lateksowej.
  • Rdzeń z elastycznego włókna szklanego.
  • Sztych zabezpieczony kevlarem.
  • Broń projektowana do larpów i przetestowana pod kątem bezpieczeństwa.

KONSERWACJA

Do konserwacji i nabłyszczania najlepiej użyć spray'u Maintenance Silicone Epic Armoury.

Broń należy przechowywać na płasko, dbając o ty by nie była niczym dociskana. Nigdy nie należy broni stawiać na sztychu. Chronić przed dużym nasłonecznieniem i mrozem. W dłuższych przerwach pomiędzy grami przechowywać w worku foliowym, delikatnie oczyszczoną i zakonserwowaną silikonem.


(Uwaga: Z doświadczenia larpowego wynika iż 90% uszkodzeń broni tego typu wynika nie z używania jej podczas walki ale z niewłaściwego jej przenoszenia podczas zabawy. Należy zadbać by nasz strój larpowy zaopatrzony był w wyłożoną w środku delikatnym materiałem pochwę lub zawieszkę.)