Bone Dagger - 46 cm

402312

Nowy

Bone Dagger - 46 cm -  oręż larpowy wykonany w technologii broni bezpiecznej. Rdzeń z włókna szklanego, wewnątrz pianka, zewnętrzna powłoka z lateksu.

Więcej szczegółów

189,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Dane

Długość broni [cm]46
Długość rękojeści (uchwytu) [cm]12
Waga [g]69
Szerokość głowni (maksymalna) [cm]5,6
TypLarpowa broń piankowa w powłoce z lateksu
MarkaEpic Armoury
Rdzeń [mm]włókno szklane Ø 6
Długość głowni [cm]29

Bone Dagger - 46 cm -  sztylet larpowy wykonany w technologii broni bezpiecznej. Rdzeń z włókna szklanego, wewnątrz pianka, zewnętrzna powłoka z lateksu.

Broń piankowa w powłoce lateksowej o długości całkowitej wynoszącej 46 cm. Głownia stylizowana na kościąną, jednosieczna, o łukowatej krawędzi tnącej i ząbkowaniem, pokryta runicznym wzorem. Rękojeść delikatnie wygięta z kabłąkiem osłaniającym palec.

CECHY

  • Broń wykonana z mocnej i trwałej pianki.
  • Ostrze o wzmocnionej powłoce lateksowej.
  • Rdzeń z elastycznego włókna szklanego.
  • Sztych zabezpieczony kevlarem.
  • Broń projektowana do larpów i przetestowana pod kątem bezpieczeństwa.

KONSERWACJA

Do konserwacji i nabłyszczania najlepiej użyć spray'u Maintenance Silicone Epic Armoury.

Broń należy przechowywać na płasko, dbając o ty by nie była niczym dociskana. Nigdy nie należy broni stawiać na sztychu. Chronić przed dużym nasłonecznieniem i mrozem. W dłuższych przerwach pomiędzy grami przechowywać w worku foliowym, delikatnie oczyszczoną i zakonserwowaną silikonem.


(Uwaga: Z doświadczenia larpowego wynika iż 90% uszkodzeń broni tego typu wynika nie z używania jej podczas walki ale z niewłaściwego jej przenoszenia podczas zabawy. Należy zadbać by nasz strój larpowy zaopatrzony był w wyłożoną w środku delikatnym materiałem pochwę lub zawieszkę.)