Contact Effect Lenses - White Zombie Zobacz większe

Contact Effect Lenses - White Zombie

Nowy

Contact Effect Lenses - White Zombie - soczewki kontaktowe 90 dniowe.

Więcej szczegółów

74,00 zł

  • dostawa 21-30 dni

Dodaj do listy życzeń

Dane

MarkaEpic Effect
Średnica [cm]1,45
Typ soczewkiEfect

Contact Effect Lenses - White Zombie (White Eyes) - soczewki kontaktowe 90 dniowe. Krzywizna (BC): 8.60 mm.

Soczewki Epic Effect przeznaczone są do zmiany wyglądu oczu. (Produkt nie służy do korygowania wady wzroku.) Opakowanie zawiera 2 sztuki silikonowych soczewek o wysokiej tleno-przepuszczalności. Zestaw nie zawiera płynu do czyszczenia i przechowywania soczewek, ani pojemniczków do ich przechowywania. Soczewki Epic Effect przy starannym utrzymaniu mogą być wykorzystywane wielokrotnie przez okres do 90 dni od otwarcia.

Instrukcja zakładania soczewek Epic Effect nie odbiega od standardowych instrukcji dotyczących soczewek kontaktowych - Wyjmij delikatnie soczewkę i nałóż ją na czubek palca tak by uzyskała ona kształt misy. Opuść dolną powiekę i nałóż delikatnie soczewkę pod tęczówkę. Przytrzymaj delikatnie górną powiekę i zacznij wykonywać okrężne ruchy okiem. Opuść delikatnie górną powiekę i podnieś dolną. Można delikatnie masować powiekę w miejscu tęczówki w celu dopasowania soczewki do oka. Po upewnieniu się, że jest włożona prawidłowo, należy powtórzyć procedurę dla drugiego oka. Aby zdjąć soczewkę spójrz prosto i przytrzymaj dolną powiekę środkowym palcem. Kciukiem i palcem wskazującym wyjmij delikatnie soczewkę. Umieść ją we wcześniej przygotowanym pojemniku na soczewki wypełnionym płynem do soczewek. Powtórz tę czynność dla drugiego oka.

UWAGA: Przed użyciem należy zapoznać się z treścią instrukcji załączonej do opakowania. Jeśli cierpisz dystrofię rogówki, owrzodzenia rogówki, zapalenie rogówki, zapalenie oka, zapalenie tęczówki, zapalenie błony naczyniowej oka, lub zapalenie alergiczne oczu, nie wolno ci używać soczewek kontaktowych. W razie wątpliwości zalecamy kontakt z lekarzem okulistą. Soczewki należy bezwzględnie zdjąć przed snem. Przy zakładaniu i zdejmowaniu soczewek należy bardzo rygorystycznie przestrzegać zasad higieny. Przed każdym założeniem należy sprawdzić czy soczewka nie jest wyschnięta, uszkodzona albo zabrudzona.