Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Okazje

Aktualnie brak okazji.

BATTLE LARPProjekt "Battle Larp" to środowiska ludzi związanych z promowaniem walki bronią larpową, skupianiem osób zainteresowanych taką formą zabawy, prowadzeniem regularnych treningów i wreszcie organizacją larpów bitewnych. W chwili obecnej działają dwie takie grupy skupione wokół środowisk larpowych w Poznaniu i Łodzi.
Battle Larp PoznańBattle Larp ŁódźRekwizytornia i inicjatywa Battle Larp.Rekwizytornia powstała z pasji do larpów i gier terenowych, dlatego wspieramy tych którzy czynnie działają na rzecz rozwoju tego hobby. Od wielu lat pomagamy organizacyjnie polskim imprezom larpowym, a że na co dzień zajmujemy się dostarczaniem broni larpowej, to idea larpów bitewnych jest szczególnie nam bliska.Wszystkim uczestnikom treningów i gier organizowanych w ramach inicjatywy Battle Larp chcemy w ramach własnych możliwości, ułatwić wejście w zabawę. Dlatego przygotowaliśmy dla Was kody rabatowe zapewniające 10% zniżki na produkty marki Epic Armoury, 15% na broń larpową marek Epic Armoury i Stronghold, 20% na strzały i bełty larpowe firmy IDV, oraz 25% na pancerze larpowe (Epic Armoury i Ready For Battle).Jeśli jesteś uczestnikiem spotkań w ramach inicjatywy Battle Larp, skontaktuj się z ich organizatorami. To oni w ramach grupowego zamówienia dostarczą ci twój sprzęt bezpośrednio na trening lub grę.


FB strona BATTLE LARP POZNAŃ      FB strona BATTLE LARP ŁÓDŹJeśli chciałbyś zacząć przygodę i spróbować się w walce bronią larpową, koniecznie odwiedź facebookowe strony: https://www.facebook.com/BattleLARPLodz/
https://www.facebook.com/BattleLarpPoznan/ .