Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Promocje

FLAMBERG 2017FLAMBERG to dla nas bardzo ważny konwent, to impreza w której mamy swoje korzenie, z którą jesteśmy związani najdłużej. Jesteśmy dumni mogąc po raz kolejny wspierać jej organizację oraz uczestników. Oprócz obsługi przedsprzedaży wejściówek i gadżetów konwentowych, prowadzimy dla uczestników konwentu akcję rabatową.Flamberg


Witryna internetowa Flambergu                FanPage Flambergu                Grupa flambergowa na FB


"Konwent Flamberg to kilkudniowy konwent (zjazd) miłośników larpów, RPG i szeroko pojmowanej fantastyki z całej Polski. Na Jurę Krakowsko-Częstochowską, przyjeżdżają fani larpów, rozstawiają namioty i uczestniczą w blisko dziesięciodniowym biwaku. Od chwili rozpoczęcia konwentu codziennie odbywają się najróżniejsze gry (larpy), turnieje, warsztaty, oraz wiele innych atrakcji. Można przyjechać na całość (do czego serdecznie zachęcamy!) lub odwiedzić tylko na czas wydarzenia, które was interesuje.

Pora roku dobrana jest tak, że naprawdę bardzo rzadko zdarza się brak pogody – przeważnie mamy słońce. Dodajcie do tego malowniczą okolicę, jaskinie, ruiny zamku, cisze i spokój, niewielką liczbę turystów, plenerowe sesje RPG oraz wesołą zabawę przy ogniskach i wiecie już co to jest Flamberg. Trzeba jednak nadmienić, że Flamberg jest konwentem namiotowym (kto bardzo chce, może wynająć pokój we wsi, ale nie o to chodzi w całej tej zabawie), pod otwartym niebem.

Największą atrakcją Flambergu są bardzo duże kilkudniowe gry terenowe i larpy, których tradycja sięga blisko dwóch dekad. Około dwustu osób, wszyscy w strojach, wszyscy na na kilka dni przenoszący się do fascynujących światów gier.

Żeby zrozumieć trzeba to przeżyć – planujcie wyjazd już teraz!"


Konwent Flamberg 2017, odbędzie się w dniach 12-20 sierpnia br. w miejscowości Czatachowa.
W Rekwizytorni zapewniamy Wam sprzedaż wejściówek na Flamberg 2017. Wejściówka taka obejmuje całość atrakcji konwentu i udział we wszystkich jego wydarzeniach (według dostępności miejsc czy ról) oraz pełen dostęp do infrastruktury obozowiska.

Flamberg 2017 bilet


Do 30 czerwca zakup wejściówki traktowany jest jako przedpłata i prowadzony po obniżonej cenie. Po tej dacie, jak również przy opłacie wnoszonej na miejscu imprezy podczas jej trwania, cena konwentu wynosić będzie 220 zł.


Dla osób które chcą uczestniczyć tylko w części Flambergu, przewidziano wejściówki "jednodniowe". Do 30 czerwca zakup takiej wejściówki traktowany jest jako przedpłata i prowadzony po obniżonej cenie wynoszącej 40 zł.
Darmowa dostawa na Flamberg 2017.
Produkty zakupione w Rekwizytorni mogą zostać dostarczone za darmo bezpośrednio na imprezę. Zaoszczędzi Wam to pieniędzy oraz kłopotów z pakowaniem się i przewożeniem często nieporęcznej broni czy pancerza. Aby skorzystać z takiej opcji wystarczy wybrać przy składaniu zamówienia opcję "Dostawa na Flamberg 2017". Sprzęt należy odebrać od nas w pierwszy weekend konwentu lub jeśli to niemożliwe, w inny dzień od organizatorów konwentu.
Zniżki, rabaty, promocje.
Dla uczestników Flambergu mamy w tym roku kilka kodów rabatowych, które umożliwią zakupy po obniżonych cenach. Po pierwsze 10% zniżki na wszystkie produkty marek Epic Armoury i Ready For Battle. Zniżka ta obejmuje zatem zarówno główną linię produktów larpowych - Epic Armoury, jak i tańszą markę produktów larpowych dla początkujących - Ready For Battle. W ofercie tej znajdziecie broń larpową (w tym jej nowy rodzaj - Hybrydy), elementy kostiumów, pancerzy, oraz elementy ekwipunku. Aby uruchomić zniżkę wystarczy użyć kodu rabatowego FLAMBERG 2017, opłacić zamówienie i wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Flamberg 2017".Oferujemy Wam także 10% rabat na bezpieczne bełty i strzały larpowe największego światowego producenta - firmy IDV. Wystarczy użyć kodu rabatowego FLAMBERG 2017, opłacić zamówienie i wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Flamberg 2017".
Oprócz tego dodatkowe 5% rabatu - czyli sumarycznie 15% zniżki po użyciu kodu FLAMBERG 2017 PANCERZ na cały nasz asortyment pancerzy larpowych. Możecie zakupić taniej zarówno pancerze stalowe, od hełmów po nagolennice, jak i skórzane. Aby wykorzystać 15% rabatu na pancerze należy użyć łącznie obu kodów rabatowych - FLAMBERG 2017 + FLAMBERG 2017 PANCERZ, opłacić zamówienie i wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Flamberg 2017".
Na koniec oferujemy 15% zniżki na wszystkie elementy służące charakteryzacji. Po użyciu łącznie kodów FLAMBERG 2017 i FLAMBERG 2017 CHARAKTERYZACJA. Oferta obejmuje produkty marek Maskworld i Epic Effect: lateksowe aplikacje (uszy, nosy, blizny, ect.), farby do ciała, zmywalne farby do włosów, sztuczne zęby, akcesoria do profesjonalnego makijażu, ect. Aby wykorzystać 15% rabatu wymienione wyżej produkty należy użyć łącznie obu kodów rabatowych, opłacić zamówienie i wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Flamberg 2017".
*Pamiętajcie też, że promocje w Rekwizytorni łączą się ze sobą ;-). Zatem jeśli mamy w dziale wyprzedaży jakiś produkt, możecie go połączyć z kodami rabatowymi.

*Oferta obowiązuje do 23.07.2017 r.Konwent Flamberg


Koszulki, bluzy i inne gadżety.

Prowadzimy przedsprzedaż pamiątkowych t-shirtów , bluz, oraz innych gadżetów związanych z Flambergiem 2017. (T-shirty pojawią się w naszym sklepie lada moment). Wszystkie zamówione produkty przywieziemy wam bezpośrednio na konwent. W ofercie znajdziecie też możliwość nadruku na koszulkach lub bluzach waszych ksywek.Sklep larpowy Rekwizytornia prowadzi sprzedaż produktów związanych z Flambergiem 2017 w ramach wsparcia i współpracy z organizatorami. Cały dochód ze sprzedaży zasila budżet imprezy.
Do zobaczenia na Flambergu 2017.