Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Promocje

FORNOST 2017Z konwentem Fornost współpracujemy od wielu lat, starając się wspierać go zarówno reklamą jak i nagrodami, czy tez zniżkami dla uczestników. To wyjątkowa impreza w polskim kalendarium larpowym. To konwent którego smak pozostaje w człowieku na bardzo długo.Fornost to tygodniowy konwent larpowy, którego osnową jest środowisko miłośników JRR Tolkiena.  Program imprezy składa się z larpów, prelekcji, konkursów i warsztatów, no i głównego dania - dwudniowego larpa w uniwersum Śródziemia.  Fornost to także wakacyjny klimat biwaku, wieczorne ogniska, wspaniali, przyjaźni i otwarci ludzie.
Fornost 2017
Fornost odbywa się w terminie od 29 lipca do 6 sierpnia w miejscowości Łutowiec na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.


Fornostowa strona www            Galeria zdjęć Fornostowych               Fornostowy FanPageDarmowa dostawa na Fornost 2017.
Produkty zakupione w Rekwizytorni mogą zostać dostarczone za darmo bezpośrednio na imprezę. Zaoszczędzi Wam to pieniędzy oraz kłopotów z pakowaniem się i przewożeniem często nieporęcznej broni czy pancerza. Aby skorzystać z takiej opcji wystarczy wybrać przy składaniu zamówienia opcję "Dostawa na Fornost 2017". Sprzęt należy odebrać od organizatorów podczas trwania konwentu.
Zniżki, rabaty, promocje.
Dla uczestników Fornostu mamy w tym roku kilka kodów rabatowych, które umożliwią zakupy po obniżonych cenach. Po pierwsze 10% zniżki na wszystkie produkty marek Epic Armoury i Ready For Battle. Zniżka ta obejmuje zatem zarówno broń larpową, elementy do charakteryzacji jak i całą naszą ofertę kostiumów i pancerzy larpowych. Aby uruchomić zniżkę wystarczy użyć kodu rabatowego FORNOST 2017, opłacić zamówienie i wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Fornost 2017".Oferujemy Wam także +5% czyli łącznie 15% rabatu na bezpieczne bełty i strzały larpowe największego światowego producenta - firmy IDV. Wystarczy użyć kodów rabatowych FORNOST 2017 i FORNOST IDV, opłacić zamówienie i wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Fornost 2017".Do tego +5% czyli łącznie 15% rabatu na łuki larpowe z naszej oferty - łuki kompozytowe firmy BISOK. Wystarczy użyć kodów rabatowych FORNOST 2017 i FORNOST IDV, opłacić zamówienie i wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Fornost 2017".


No i 15% rabatu po użyciu kodów FORNOST 2017FORNOST 2017 CHARAKTERYZACJA na cały nasz asortyment służący charakteryzacji właśnie. Możecie zatem zakupić taniej wszelkiego rodzaju aplikacje lateksowe (w tym elfie uszy, krasnoludzkie nosy, sztuczne blizny, rany, itd.), maski, farby do ciała, spraye do włosów, profesjonalne kleje do ciała, utrwalacze makijażu, itd, itp. Oferta obejmuje produkty EPIC EFFECT oraz MASKWORLD. Aby wykorzystać 15% rabatu na elementy służące charakteryzacji należy użyć kodów, opłacić zamówienie i wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Fornost 2017".
*Pamiętajcie też, że promocje w Rekwizytorni łączą się ze sobą ;-). Zatem jeśli mamy w dziale wyprzedaży jakiś produkt, możecie go połączyć z kodami rabatowymi.*Oferta obowiązuje do 15.07.2017 r.