Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Promocje

-10% PANCERZ LARPOWYO bezpieczeństwie na larpach pisaliśmy już przy okazji artykułu traktującego o hełmach. Temat ten jest tym poważniejszy, im większe jest ukierunkowanie gry na elementy z walką larpową związane.


Przypomnijmy z tamtego wpisu.

Broń larpowa, nazywana też bronią bezpieczną, jest takową w 100% tylko w granicach zdrowego rozsądku nią władających graczy. To od wyprowadzającego cios zależy jak mocno uderzy i w dużej mierze w jakie miejsce naszego ciała trafi. Silne uderzenia w twarz, szyję czy krocze, z całą pewnością nie należą do przyjemnych i bezpiecznych. Zazwyczaj na straży naszego bezpieczeństwa leży zdrowy rozsądek innych uczestników zabawy, a czasami także mechaniki larpowe, które zakazują lub ograniczają zachowania niosące zagrożenie. Tak naprawdę jednak nic lepiej od nas samych nie uchroni nas przed nieodpowiedzialnym wybrykiem innego gracza, przed nadmiarem adrenaliny podczas walki, czy przed zwyczajnym wypadkiem w skutek niekontrolowanego odruchu. Wybierając się na grę w której będziemy narażeni na walkę, przygotujmy się do niej nie tylko w zakresie własnej broni siejącej spustoszenie wśród wrogów, ale i pancerza.Na larpowym świecie powoli zaczyna przeważać tendencja do używania twardej broni larpowej, która jest odporniejsza na uszkodzenia od klasycznej broni piankowej w powłoce lateksowej i lepiej symuluje prawdziwe starcia. Walka taka bronią wymaga jednak jeszcze większej roztropności i bezwzględnie dobrego opancerzenia. Dzięki rozwojowi rynku broni larpowej, w ostatnim czasie w Polsce bardzo popularne stają się gry terenowe o bitewnym charakterze. Pamiętajmy by zadbać o nasze bezpieczeństwo na tego typu imprezach.  pancerze larpoweKliknij aby przejrzeć pełną ofertę pancerzy larowych.

Pancerze marki Epic Armoury nie odbiegają jakością od prawdziwych pancerzy. Wykonane są z stali grubości 1 mm, zaopatrzone w solidne klamry i grube skórzane paski do zapinania poszczególnych elementów zbroi. Każdy element jest przystosowany do larpów - okrągłe nity, zaoblenia oraz ograniczenia ilości ostrych krawędzi, czyni je dodatkowo bezpiecznymi dla samej broni larpowej.Od dziś w Rekwizytorni wszystkie pancerze są tańsze o 10%. Mamy nadzieję, że dzięki temu będziemy w tym sezonie larpowym bawić się jeszcze lepiej a przy tym zdecydowanie bezpieczniej. Aby skorzystać z akcji należy użyć kodu rabatowego PANCERZ LARPOWY w koszyku, podczas składania zamówienia. Akcja rabatowa trwa do końca sierpnia 2017 r.