Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Wspieramy Wilczą Kompanię"Wilcza Kompania Najemna to profesjonalna grupa larpowa założona w 2011 roku. Zajmujemy się odgrywaniem przede wszystkich formacji o charakterze wojskowo-policyjnych na larpach fantasy, jednak nie ograniczamy się tylko do tego. Kompania stawia na profesjonalizm w sprzęcie, odgrywaniu i wyszkoleniu i dąży do ciągłego rozwoju w powyższych kwestiach. Kompania lobbuje również rozwój polskich larpów terenowych fantasy, ich profesjonalizację oraz wprowadzenie mechanik symulacyjnych.

Do naszych szeregów zapraszamy wszystkich chętnych z całej Polski, którzy są w stanie podporządkować się szczególnej dyscyplinie i zhierarchizowaniu oraz dostosować się do norm mundurowych obowiązujących w Kompanii.

Wilcza Kompania Najemna nie jest grupą rekonstrukcyjną i nie jest z ruchem rekonstrukcyjnym w żaden sposób związana."Wilcza Kompania NajemnaRekwizytornia i Wilcza Kompania NajemnaRekwizytornia powstała z pasji do larpów i gier terenowych. W ramach swojej działalności zawsze wspieraliśmy i będziemy wspierać polskie imprezy larpowe, organizatorów larpów, inicjatywy związane z popularyzacją larpów oraz najróżniejsze grupy larpowe. Te ostatnie są nam szczególnie bliskie, bo skupiają ludzi mających larpowanie we krwi, ludzi którzy uwielbiają larpy, ubarwiają je swoją obecnością i wpływają na kształt sceny larpowej. W ramach działań mających na celu wspieranie tego typu grup, pomagamy Wilczej Kompani - największej i najpopularniejszej polskiej grupie larpowej. Każdy członek tej grupy może skorzystać ze zniżek na broń larpową, kostiumy oraz pancerze larpowe. Oferujemy także inną pomoc, zgodnie z ustaleniami z grupą, w miarę naszych możliwości. Mamy nadzieję, że nasze wsparcie pomoże Wilczej Kompani Najemnej w zdobyciu profesjonalnego sprzętu larpowego.Kody rabatowe zapewniające 15% zniżki na produkty marki Epic Armoury i Mytholon, 20% na strzały i bełty larpowe firmy IDV, oraz 25% na pancerze larpowe, są w posiadania dowództwa kompani.Jeśli jesteś członkiem Wilczej Kompani i chcesz uzyskać zniżkę na ekwipunek, zgłoś się po odpowiedni glejt do swojego dowódcy!


Wilcza Kompania


A jeśli chciałbyś zostać najemnikiem i przemierzyć z Kompanią ścieżkę polskich larpów terenowych, przeżyć niesamowite przygody i zaznać życia żołnierza, to także zgłoś się do dowódcy!


Wilcza Kompania Najemna na FB