Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Promocje

FORT 2017Jesteśmy niezmiernie dumni mogąc po raz kolejny wspierać organizację oraz uczestników konwentu Fort. Jeśli marzycie o niezapomnianej przygodzie w uniwersum Warhammera, koniecznie powinniście wziąć udział w Forcie, największym polskim larpie fantasy.konwent FORT


Witryna internetowa Fortu                        FanPage Fortu                          Grupa fortowa na FBFort jest konwentem RPG którego główną atrakcją jest ogromny larp osadzony w warhammerowym Starym Świecie. Co roku przyciąga on setki larpowych graczy z całej polski  - w roku 2016 było to ponad 300 uczestników.

Od 2004 roku, kiedy to impreza stawiała pierwsze kroki, trwa dynamiczny jej rozwój i rozkwit, zapewniając jej ogromną rzeszę fanów. Fort to aż pięć dni zabawy, konkursów, warsztatów, itp, duża trzydniowa gra w świecie Warhammera, rewelacyjne lokacje larpowe, a do tego świetna lokalizacja całej imprezy zapewniająca porządną infrastrukturę.
Konwent Fort 2017 odbędzie się w dniach 05-09 lipca br. w Czyżowicach (woj. śląskie).

FORT
Darmowa dostawa na Fort 2017.
Produkty zakupione w Rekwizytorni mogą zostać dostarczone za darmo bezpośrednio na imprezę. Zaoszczędzi Wam to pieniędzy oraz kłopotów z pakowaniem się i przewożeniem często nieporęcznej broni czy pancerza. Aby skorzystać z takiej opcji wystarczy wybrać przy składaniu zamówienia opcję "Dostawa na Fort 2017". Sprzęt należy odebrać od nas lub od organizatorów podczas trwania konwentu.
Zniżki, rabaty, promocje.
Dla uczestników Fortu mamy w tym roku kilka kodów rabatowych, które umożliwią zakupy po obniżonych cenach. Po pierwsze 10% zniżki na wszystkie produkty marek Epic Armoury i Epic Effect. Zniżka ta obejmuje zatem zarówno broń larpową, elementy do charakteryzacji jak i całą naszą ofertę kostiumów i pancerzy larpowych. Aby uruchomić zniżkę wystarczy użyć kodu rabatowego FORT 2017, opłacić zamówienie i wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Fort 2017".Oferujemy Wam także 15% rabat na bezpieczne bełty i strzały larpowe największego światowego producenta - firmy IDV. Wystarczy użyć kodu rabatowego FORT 2017 IDV, opłacić zamówienie i wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Fort 2017".
Oprócz tego dodatkowe 5% rabatu - czyli sumarycznie 15% zniżki po użyciu kodu FORT 2017 PANCERZ na cały nasz asortyment pancerzy larpowych. Możecie zakupić taniej zarówno pancerze stalowe, od hełmów po nagolennice, jak i skórzane. Aby wykorzystać 15% rabatu na pancerze należy użyć łącznie obu kodów rabatowych - FORT 2017 + FORT 2017 PANCERZ, opłacić zamówienie i wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Fort 2017".
*Pamiętajcie też, że promocje w Rekwizytorni łączą się ze sobą ;-). Zatem jeśli mamy w dziale wyprzedaży jakiś produkt, możecie go połączyć z kodami rabatowymi.*Oferta obowiązuje do 15.06.2017 r.