Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Promocje

ORKON 2017Kolejny raz mamy przyjemność współpracować z konwentem ORKON - czyli najstarszą polską imprezą larpową. Jesteśmy dumni mogąc wspierać organizację oraz Was drodzy orkonowcy. Oprócz obsługi przedsprzedaży wejściówek i gadżetów konwentowych, mamy w tym roku dla Was cały zestaw rabatów i obniżek.Orkon 2017


Witryna internetowa Orkonu                             FanPage Orkonu                               Grupa orkonowa na FB


Orkon to: Konwent gier terenowych odbywający się od dwudziestu pięciu lat na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Co roku przyciąga on setki fanów fantastyki, pragnących choć na moment stać się bohaterami pochodzącymi ze swoich ulubionych fantastycznych światów. W trakcie dwutygodniowego konwentu uczestnicy moga wziąć udział w szerokiej gamie gier terenowych, salonowych i jeep-formów, spróbować swoich sił w grach fabularnych i planszowych oraz poszerzyć swoją wiedze i umiejętności podczas warsztatów rzemiosła i fechtunku.

Długa historia konwentu zaowocowała wieloma unikalnymi tradycjami, ale organizatorzy nie spoczywają na laurach i konwent wciąż się rozwija, a doświadczeni i początkujący uczestnicy uczą się od siebie nawzajem.

Ponadto, dzięki długiemu czasowi trwania, Orkon stanowi doskonały pomysł na "wakacje z fantastyką", spędzone w malowniczym jurajskim krajobrazie w gronie osób o podobnych zainteresowaniach.


Konwent Orkon 2017, odbędzie się w dniach 15-29 lipca br. w Łutowcu.
W Rekwizytorni zapewniamy Wam sprzedaż wejściówek na Orkon 2017. Wejściówka taka obejmuje całość atrakcji konwentu i udział we wszystkich jego wydarzeniach (według dostępności miejsc czy ról) oraz pełen dostęp do infrastruktury obozowiska.

Orkon 2017 bilet


Do 30 kwietnia zakup wejściówki traktowany jest jako przedpłata i prowadzony po obniżonej cenie wynoszącej 150 zł. Do 30 czerwca cena wynosić będzie 200zł, a po tej dacie, jak również przy opłacie wnoszonej na miejscu imprezy podczas jej trwania, cena konwentu wynosić będzie 250 zł.


Dla osób które chcą uczestniczyć tylko w części Orkonu, przewidziano wejściówki "tygodniowe", w wariantach pierwszego tygodnia imprezy (15-23 lipca) i drugiego tygodnia imprezy (21-29 lipca). Do 30 kwietnia zakup takiej wejściówki traktowany jest jako przedpłata i prowadzony po obniżonej cenie wynoszącej 100 zł. Do 30 czerwca cena wynosić będzie 130 zł, a po tej dacie, jak również przy opłacie wnoszonej na miejscu imprezy podczas jej trwania, cena konwentu wynosić będzie 160 zł.
Darmowa dostawa na Orkon 2017.
Produkty zakupione w Rekwizytorni mogą zostać dostarczone za darmo bezpośrednio na imprezę. Zaoszczędzi Wam to pieniędzy oraz kłopotów z pakowaniem się i przewożeniem często nieporęcznej broni czy pancerza.  Aby skorzystać z takiej opcji wystarczy wybrać przy składaniu zamówienia opcję "Dostawa na Orkon 2017". Sprzęt należy odebrać od nas w pierwszy weekend orkonowy lub jeśli to niemożliwe, w inny dzień od organizatorów konwentu.
Zniżki, rabaty, promocje.
Dla uczestników Orkonu mamy w tym roku kilka kodów rabatowych, które umożliwią zakupy po obniżonych cenach. Po pierwsze 10% zniżki na wszystkie produkty marek Epic Armoury, Epic Effect i Ready For Battle. Zniżka ta obejmuje zatem zarówno broń larpową, elementy do charakteryzacji jak i całą naszą ofertę kostiumów i pancerzy larpowych. Jak uruchomić taką zniżkę? Wystarczy użyć kodu rabatowego ORKON 2017, opłacić zamówienie i wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Orkon 2017".

Oferujemy Wam także 10% rabat na bezpieczne bełty i strzały larpowe największego światowego producenta - firmy IDV. Wystarczy użyć kodu rabatowego ORKON 2017, opłacić zamówienie i wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Orkon 2017".
Oprócz tego dodatkowe 5% rabatu - czyli sumarycznie 15% zniżki po użyciu kodu ORKON 2017 PANCERZ na cały nasz asortyment pancerzy larpowych. Możecie zakupić taniej zarówno pancerze stalowe, od hełmów po nagolennice, jak i skórzane. Aby wykorzystać 15% rabatu na pancerze należy użyć łącznie obu kodów rabatowych - ORKON 2017 + ORKON 2017 PANCERZ, opłacić zamówienie i wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Orkon 2017".
Na koniec oferujemy dodatkowe 5% rabatu - czyli sumarycznie 15% zniżki na wszystkie Hybrydy przy użyciu kodu ORKON 2017 HYBRYDAWięcej informacji o Hybrydach - broni larpowej nowej generacji, znajdziecie pod tym linkiem. Aby wykorzystać 15% rabatu na Hybrydy należy użyć łącznie obu kodów rabatowych - ORKON 2017 + ORKON 2017 HYBRYDA, opłacić zamówienie i wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Orkon 2017".
*Pamiętajcie też, że promocje w Rekwizytorni łączą się ze sobą ;-). Zatem jeśli mamy w dziale wyprzedaży jakiś produkt, możecie go połączyć z kodami rabatowymi.

*Oferta obowiązuje do 15.06.2017 r.


Koszulki, bluzy i inne gadżety.

Przedsprzedaż pamiątkowych t-shirtów , bluz, oraz innych gadżetów związanych z Orkonem 2017. ruszy w naszym sklepie lada moment. Wszystkie zamówione produkty przywieziemy wam bezpośrednio na konwent. W ofercie znajdziecie też możliwość nadruku na koszulkach waszych ksywek.
t-shirt Orkon 2017
Sklep larpowy Rekwizytornia prowadzi sprzedaż produktów związanych z Orkonem 2017 w ramach wsparcia i współpracy z organizatorami. Cały dochód ze sprzedaży zasila budżet imprezy.
Do zobaczenia na ORKONIE 2017.