Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Promocje

The Third Side
God saw all that he had made, and it was very good. And there was evening, and there was morning--the sixth day.
By the seventh day God had finished the work he had been doing; so on the seventh day he rested from all his workGenesis 1:31-2.1Nikt nie lubi poniedziałków. Miałeś mieć spotkanie w firmie, jakaś wielka fuzja czy przejęcie, wszyscy się stresowali. Teraz wydaje ci się to mniej istotne niż cokolwiek na świecie. Planowałaś babski dzień. Miałyście iść na zakupy, w końcu zaczynał się nowy sezon, kosmetyczka, kino, tańce. Taki bezmyślny, wiosenny dzień. Rano autobus miał podjechać po dziecko i zabrać je do szkoły. Na stole stały przygotowane kanapki, plecak, na kartce przypomnienie o śmieciach do wyrzucenia. Rano podjechały czołgi.The Third Side to larp o grupie cywili szukających schronienia w opuszczonym mieście, w świecie dręczonym przez wojnę. Chcemy przedstawić post-apokaliptyczną wizję niedalekiej przyszłości, której scenariusz narysowały tragedie rzeczywistych wydarzeń z historii świata.

źródło: http://www.argos.edu.pl/third-side
strona www The Third Side           The Third Side na FB            Design Document The Third Side
The Third Side LARP jest przykładem na to, że larpy mogą być czymś znacznie więcej niż tylko wesołą zabawą. Tego typu gra nastawiona jest na bardzo głęboką immersję, na tworzenie opowieści i przeżywanie jej. W trakcie larpa T3rdS uczestnicy wcielą się w zwykłych ludzi - studentów ze zrównanego z ziemią uniwersytetu, pracowników nieistniejących z dnia na dzień firmy, owdowiałych członków rodzin, osieroconych dzieci. Zwyczajnych mieszkańców miasta, którzy nagle stanęli w obliczu wojny. Ich zadaniem będzie przeżyć.


Organizatorem The Third Side jest Stowarzyszenie ARGOS. Larp odbywa się w miejscowości Raszówka, k. Lubina, woj. dolnośląskie. Termin: 26-28 sierpnia 2016. Gra zacznie się wieczorem w piątek i skończy wczesnym rankiem w niedzielę.The Third Side
Polecamy waszej uwadze tego wyjątkowego i nietuzinkowego larpa. Rewkizytornia wspiera organizację The Third Side larp.