Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Okazje

Aktualnie brak okazji.

Następna Generacja Broni Larpowej.



Następna Generacja broni larpowej największego światowego producenta - Epic Armoury. Od 20 sierpnia w regularnej sprzedaży na całym świecie są nowe modele mieczy. Nazwano je Hybrydami ze względu na połączenie tradycyjnej technologii piankowej wykonania ostrza z twardszą poliuretanową rękojeścią.



Epic Armoury to największa i najbardziej rozpoznawalna marka sprzętu larpowego na świecie. Ta duńska firma od blisko dekady produkuje zarówno wysokiej klasy broń piankową, jak i kostiumy, produkty służące do charakteryzacji, oraz specjalnie projektowane z myślą o larpach pancerze. Nowa generacja broni larpowej jest odpowiedzią na uwagi i potrzeby graczy z całego larpowego świata.





Następna Generacja Epic Armoury





Czym różnią się te miecze od swoich poprzedników? Przede wszystkim prześliczną rękojeścią ! Zupełnie nowa technika wykonania rękojeści z tworzywa sztucznego, pozwoliła na zaprojektowanie wielu detali i ozdób, których nie można było wykonać z pianki i lateksu we wcześniejszych modelach. Z takimi rękojeściami broń nie tylko wygląda lepiej, ale też bliższa jest realiom historycznym. Tworzywo z którego wykonano rękojeść jest dużo twardsze, choć nie zupełnie sztywne, od pianki w powłoce lateksowej. Dzięki temu, możemy teraz skutecznie używać jelca do ochrony dłoni i wychwytywania ciosów przeciwnika. Cała konstrukcja rękojeści, zarówno trzpień, jelec jak i głowica są teraz trwalsze i odporniejsze na zniszczenie.





Następna Generacja Epic Armoury






Rękojeść broni stanowi teraz odrębny element w który mocowana jest głownia, a więc rdzeń z pianką w powłoce lateksowej. Sam rdzeń wykonywany jest z nowego, elastycznego i wytrzymałego włókna szklanego. Według zapewnień producenta, ma być jeszcze bardziej wytrzymały, a jego ewentualne pęknięcie lub złamanie mają być praktycznie niemożliwe w walce z przeciwnikiem używającym broni larpowej. Sztych zabezpieczany jest płótnem z kevlaru, tak by nawet przy bardzo silnym pchnięciu i "wyjściu" rdzenia z powłoki lateksowej, nie mógł on poważnie zranić przeciwnika.





Następna Generacja Epic Armoury





Sama powłoka lateksowa została wzmocniona dzięki ulepszonej technologi jej nakładania. Powłoka jest grubsza, a przez to bardziej wytrzymała i odporna na zniszczenie. Pianka wewnątrz jest taka sama jak w poprzednich modelach Epic Armoury. Jej twardość i wytrzymałość została przetestowana na tysiącach larpów na świecie. Również kolorystyka ostrzy i ich lakierowanie, pozostaje bez zmian. 




Zobacz galerie ze zdjęciami nowej generacji broni Epic Armoury.




Zobacz naszą ofertę broni larpowej następnej generacji marki Epic Armoury -> Hybrydy Epic Armoury