Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Okazje

Katalog onlineJeśli szukasz inspiracji, ciekawego zestawienia produktów, chcesz poznać pełną ofertę, przejrzyj katalog larpowy Epic Armoury.

Znajdziecie w nim najlepsze na rynku, profesjonalne produkty stworzone specjalnie dla larpowców: broń larpową, a więc m.in. sztylety, miecze, topory, młoty, włócznie, kije, rzutki, tarcze, bezpieczne strzały, ale także i broń w klimatach postapo; pancerze larpowe skórzane i stalowe - od wygodnych imitacji po prawdziwe ciężkie zbroje; kostiumy zarówno damskie jak i męskie, zaprojektowane tak, by można było kompletować je pod konkretny styl czy epokę, od butów po czapki; elementy do charakteryzacji larpowej, a więc maski, protezy lateksowe (elfie uszy, nosy, rogi, itp.), soczewki, farby do ciała; wreszcie akcesoria i ekwipunek dla naszych postaci, a więc najróżniejsze torby, manierki, plecaki, książki, itd. Innymi słowy - wszystko co może nam się zamarzyć przy tworzeniu postaci na larpa.


--- kliknij by pobrać katalog w wersji PDF ---
Epic Armoury
Wszystkie prezentowane w katalogu produkty można zakupić za naszym pośrednictwem. Wystarczy je odszukać na naszych półkach lub napisać do nas maila z zamówieniem. Sprawdzimy wtedy dostępność danego towaru i podamy orientacyjny czas jego dostawy.sklep@rekwizytornia.com.plCeny prezentowane w katalogu są cenami sugerowanymi przez producenta. W dużej mierze różnią się one do cen sklepowych (najczęściej są wyższe niż w Rekwizytorni), dlatego przed decyzją o zamówieniu danego produktu należy sprawdzić jego cenę w sklepie lub napisać do nas. Ceny produktów których brakuje na naszych półkach podamy drogą mailową.

Jeśli chciałbyś / chciałabyś otrzymać także taki katalog w wersji papierowej - napisz do nas w tej sprawie.