Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Wspieramy Grupę Larpową Slakter"Jesteśmy twardymi ludźmi z południa mroźnej Norski. Nasza załoga to piraci, wojownicy, łupieżcy i łowcy niewolników skupieni pod żaglem drakkara Slakter. Wiedzeni tajemniczymi nićmi przeznaczenia pojawiamy się w najbardziej niespodziewanych zakątkach Starego Świata próbując wypełnić wolę morskiego boga Mermedusa. Każdy członek załogi jest wyjątkowy i znalazł się na pokładzie nieprzypadkowo. Każdy z nas ma do wypełnienia rolę, której jeszcze nie poznaliśmy. Załoganci bez wahania oddadzą życie, by spełnić wolę Pana Morza Szponów, gdyż wiemy, że w podwodnych zaświatach czeka nas za to wieczna nagroda."


Grupa Larpowa Slakter skupia graczy z całej Polski. Pojawią się na larpach bitewnych inspirowanych uniwersum Warhammer Fantasy. Odgrywają role bezwzględnych, ponurych i krwiożerczych fanatyków z mroźnej północy, ale w rzeczywistości stanowią grupę serdecznych przyjaciół skupionych wokół pasji wspólnego grania w larpy.


SlakterSklep Rekwizytornia i Grupa Larpowa SlakterRekwizytornia powstała z pasji do larpów i gier terenowych. W ramach swojej działalności od lat wspieramy zarówno organizatorów imprez larpowych, jak i grupy larpowe. Idea tworzenia takich grup sięga bowiem do korzeni polskiej sceny, kiedy to na ówczesnych grach terenowych tworzono drużyny rywalizujące z sobą o zwycięstwo. Ten pomysł związany był z przeniesieniem stolikowego RPG na zabawę w ternie i w strojach. Współczesne grupy larpowe objeżdżające polskie imprezy nadają im niepowtarzalnego kolorytu, budują więzi i wyzwalają (także poprzez rywalizację) ogromne pokłady energii skupionych w nich ludziach, energii do zabawy, do tworzenia i radości z larpowania.

Sklep larpowy Rekwizytornia wspiera Grupę Larpową Slakter udzielając jej członkom zniżek na broń larpową, kostiumy oraz pancerze larpowe. Oferujemy także inną pomoc, zgodnie z ustaleniami z grupą, w miarę naszych możliwości.Dla członków grupy Slakter mamy 10% zniżki na wszystko, 15% na broń larpową i 25% na pancerze larpowe.Jeśli jesteś członkiem Grupy Larpowej Slakter i chcesz uzyskać zniżkę na ekwipunek, zgłoś się do swojego dowódcy!


A jeśli chciałbyś zaznać przygody łupieżcy, skontaktuj się z załogą Slakter na FB!Grupa Larpowa Slakter na FB