Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Okazje

Wspieramy Fornost


Fornost to wyjątkowy konwent i zupełnie wyjątkowa grupa ludzi, przyjaciół związanych larpowym hobby, miłością do twórczości Tolkiena i silną więzią do samego konwentu, jego klimatu i charakteru. W roku pandemii impreza odbyła się online, co niewątpliwie było wyjątkowe na polskiej scenie larpowej. Teraz powraca pośród lasy i skałki, by na kilka dni przenieść malutki wycinek Jury do ukochanego Śródziemia. Fornost 2021


Fornost odbywa się w terminie od 7-14 sierpnia w miejscowości Czatachowa na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.


Fornostowa strona www      Galeria zdjęć Fornostowych      Fornostowy FanPage
W Rekwizytorni zapewniamy Wam sprzedaż wejściówek na Fornost. Wejściówka taka obejmuje całość atrakcji konwentu i udział we wszystkich jego wydarzeniach (według dostępności miejsc czy ról) oraz pełen dostęp do infrastruktury obozowiska. Wejściówki znajdziecie w naszym sklepie klikając w ten link -> FORNOST 2021 Wejściówka.Fornost 2021 wejściówka

Darmowa dostawa na Fornost.
Produkty zakupione w Rekwizytorni mogą zostać dostarczone za darmo bezpośrednio na imprezę. Zaoszczędzi Wam to pieniędzy oraz kłopotów z pakowaniem się i przewożeniem często nieporęcznej broni czy pancerza. Aby skorzystać z takiej opcji, wystarczy wybrać przy składaniu zamówienia opcję "Dostawa na Fornost". Sprzęt należy odebrać od organizatorów podczas trwania konwentu.
Zniżki, rabaty, promocje.
Dla uczestników Fornostu wybierających dostawę na konwent, mamy kilka kodów rabatowych:

  • 10% na wszystko -> kod: FORNOST 2021
  • 12% zniżki na broń larpową -> kod: FORNOST BROŃ
  • 15% zniżki na kostiumy -> kod: FORNOST KOSTIUMYAby wykorzystać zniżkę należy użyć kodu rabatowego FORNOST 2021, wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Fornost " i opłacić zamówienie.

Aby wykorzystać zniżkę na broń larpową, należy użyć kodu rabatowego FORNOST 2021 oraz FORNOST BROŃ, wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Fornost" i opłacić zamówienie.

Aby wykorzystać zniżkę na kostiumy, należy użyć kodu rabatowego FORNOST 201 oraz FORNOST KOSTIUMY, wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Fornost" i opłacić zamówienie.

UWAGA: Wszystkie rabaty liczone są od cen bazowych i nie łączą się z działającym w sklepie programem lojalnościowym (indywidualne ceny użytkowników widoczne po zalogowaniu się).

UWAGA: Rabaty są ważne do dnia 6 sierpnia (ich ważność wygasa na dzień przed rozpoczęciem konwentu).

***

Pamiętajcie, że sporą część naszych produktów mamy w opcji "na zamówienie" i potrzebujemy czasu na realizację. Nie czekajcie z zamówieniami do ostatniej chwili.

*Oferta obowiązuje do 20.07.2021 r. na produkty "na zamówienie" oraz do 04.08.2021 r. na produkty z działu "ekspresowa dostawa".