Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Okazje

Wspieramy Orkon 2021Cieszymy się, że przerwa spowodowana pandemią nie zdławiła orkonowego ducha. Przetrwała oczywiście impreza - fundament polskiej sceny larpowej, ale zdaje się, że przetrwał także duch w sercach orkonowiczów. Ta niesamowita siła i pasja, która  pcha niektórych larpowców na Orkon już trzecią dekadę.  My, cieszymy się, że znowu możemy być częścią tego przedsięwzięcia. 

Przygotowujemy dla Was pamiątkowe koszulki i bluzy, wspomagamy akredytację, prowadząc sprzedaż wejściówek, wspieramy Organizatorów i uczestników. Dla tych ostatnich mamy kody rabatowe na sprzęt larpowy oraz darmową dostawę do Łutowca.Orkon 2017


Witryna internetowa Orkonu     FanPage Orkonu      Grupa orkonowa na FB


Orkon to najdłuższy i najstarszy konwent larpowy w Polsce. Od ponad dwudziestu pięciu lat, co roku przyciąga na Jurę Krakowsko- Częstochowską setki fanów gier terenowych i nie tylko.

W ciągu czternastu dni imprezy organizowane są gry terenowe oraz salonowe osadzone zarówno w znanych, komercyjnych uniwersach, jak i w unikalnych światach autorskich.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym hobby, Orkon to miejsce dla Ciebie.


Konwent Orkon 2021, odbędzie się w dniach 17-31 lipca w Łutowcu.
W Rekwizytorni zapewniamy Wam sprzedaż wejściówek na Orkon. Wejściówka taka obejmuje całość atrakcji konwentu i udział we wszystkich jego wydarzeniach (według dostępności miejsc czy ról) oraz pełen dostęp do infrastruktury obozowiska. Wejściówki znajdziecie w naszym sklepie, klikając w ten link -> Orkon 2021 - wejściówka

Orkon 2021 bilet

Darmowa dostawa na Orkon 2021.
Produkty zakupione w Rekwizytorni mogą zostać dostarczone za darmo bezpośrednio na imprezę. Zaoszczędzi Wam to pieniędzy oraz kłopotów z pakowaniem się i przewożeniem często nieporęcznej broni czy pancerza. Aby skorzystać z takiej opcji, wystarczy wybrać przy składaniu zamówienia opcję "Dostawa na Orkon 2021". Sprzęt należy odebrać od Organizatorów, lub od nas bezpośrednio, w  drugi orkonowy weekend.Zniżki, rabaty, promocje.
Dla uczestników Orkonu wybierających dostawę na konwent, mamy kilka kodów rabatowych:

  • 10% na wszystko -> kod: ORKON 2021
  • 15% zniżki na kostiumy -> kod: ORKON KOSTIUMY
  • 20% zniżki na charakteryzację -> kod: ORKON CHARAKTERYZACJAAby wykorzystać zniżkę, należy użyć kodu rabatowego ORKON 2021, wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Orkon 2021" i opłacić zamówienie.

Aby wykorzystać zniżkę na kostiumy, należy użyć kodu rabatowego ORKON 2021 oraz ORKON KOSTIUMY, wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Orkon 2021" i opłacić zamówienie.

Aby wykorzystać zniżkę na charakteryzację, należy użyć kodu rabatowego ORKON 2021 oraz ORKON CHARAKTERYZACJA, wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Orkon 2021" i opłacić zamówienie.

UWAGA: Wszystkie rabaty liczone są od cen bazowych i nie łączą się z działającym w sklepie programem lojalnościowym (indywidualne ceny użytkowników widoczne po zalogowaniu się).

UWAGA: Rabaty są ważne do dnia 16 lipca (ich ważność wygasa w piątek, na dzień przed rozpoczęciem konwentu).

***

*Oferta obowiązuje do 30.06.2021 r. na produkty "na zamówienie" oraz do 15.07.2021 r. na produkty z działu "ekspresowa dostawa".