Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Wspieramy Klan Czarnego Niedźwiedzia
"Historia Klanu rozpoczęła się wiele wieków temu w górach Goromadnych, kiedy naszym czcigodnym przodkom z plemienia Bearsonlingów po raz pierwszy objawił się Wielki Niedźwiedź. (...).

Ponieważ nie czujemy się spowinowaceni z innymi plemionami z Norski, a wszelkie znamiona spaczenia i stygmaty chaosu uznajemy za pogwałcenie praw natury, staramy się zwalczać je za wszelką cenę, wierząc, że tego od nas oczekuje Niedźwiedź.

Przez wieki obserwowaliśmy jak imperia rodzą się i upadają, a nasz Klan trwa dzięki opiece Wielkiego Niedźwiedzia. W swojej historii walczyliśmy nie tylko z wrogimi plemionami czy Pomiotami Chaosu. Naszym łupem padały również tereny zapatrzonego w siebie Imperium i tchórzliwego Kislevu. Zmieniający się świat zmusił nas jednak do szukania innych dróg, w ciężkich czasach zapewniających nie tyle bogactwo co przetrwanie."

***


Klan Czarnego Niedźwiedzia to ogólnopolska formacja larpowa odgrywająca odział łupieżców pochodzących z Norski (świat Warhammera). Jako członkowie Klanu są nieustraszonymi wojownikami walczącymi z siłami chaosu i grabiącymi tereny zamieszkane przez ludzi. Na co dzień stanowią grupę pasjonatów i serdecznych przyjaciół skupionych wokół wspólnego hobby.  O sobie mówią tak, "Klan Czarnego Niedźwiedzia jest grupą przyjaciół, miłośników larpów, rękodzieła, improwizacji i sztuki, którzy razem postanowili stworzyć coś wyjątkowego. Wspólnie pracujemy, chcąc stworzyć społeczność inspirowaną światami fantasy."

Klan Czarnego NiedźwiedziaSklep Rekwizytornia i Klan Czarnego Niedźwiedzia.Rekwizytornia powstała z pasji do larpów i gier terenowych. W ramach swojej działalności od lat wspieramy zarówno organizatorów imprez larpowych, jak i grupy larpowe. Idea tworzenia takich grup sięga bowiem do korzeni polskiej sceny, kiedy to na ówczesnych grach terenowych tworzono drużyny rywalizujące z sobą o zwycięstwo. Ten pomysł związany był z przeniesieniem stolikowego RPG na zabawę w ternie i w strojach. Współczesne grupy larpowe objeżdżające polskie imprezy nadają im niepowtarzalnego kolorytu, budują więzi i wyzwalają (także poprzez rywalizację) ogromne pokłady energii skupionych w nich ludziach, energii do zabawy, do tworzenia i radości z larpowania.

Sklep larpowy Rekwizytornia wspiera Grupę Larpową Klan Czarnego Niedźwiedzia udzielając jej członkom zniżek na broń larpową, kostiumy oraz pancerze larpowe. Oferujemy także inną pomoc, zgodnie z ustaleniami z grupą, w miarę naszych możliwości.Dla Klanu Czarnego Niedźwiedzia mamy 10% zniżki na wszystko, 12% na broń larpową, 15% na pancerze larpowe i 25% na sprzęt dla Wikingów.Jeśli jesteś członkiem Klanu Czarnego Niedźwiedzia i chcesz uzyskać zniżkę na ekwipunek, zgłoś się do swojego dowódcy!


A jeśli chciałbyś zaznać przygody, skontaktuj się z Klanem na FB!Grupa Larpowa Klan Czarnego Niedźwiedzia na FB