Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Wspieramy konwent Fort 2021Nie udało się w roku 2020 z powodu pandemii, choć organizatorzy do samego końca zachowywali chłodną głowę i naprawdę tylko wielki pech sprawił, że ostatecznie musieliśmy czekać do teraz. Wierzymy bowiem, że teraz wreszcie się uda! 

Fort jawi się w roku 2021 bardzo WYJĄTKOWO! Będzie on chyba jedynym tak dużym warhammerowym larpwem w klasycznym tego słowa ujęciu, a nie grą stricte bitewną. Prócz potyczek z siłami chaosu czekają nas więc ciekawe wątki fabularne, magia i mistyczne rytuały, mnóstwo zadań do wykonania i cała masa tajemnic do odkrycia.  Poza tym, na Forcie czeka nas kawał "konwentowego życia", czyli czegoś, za czym wielu z nas tęskni niewiele mniej, niż za samymi larpami!   Fort 2021FanPage Fortu Grupa fortowa na FBKonwent Fort 2021 odbędzie się w dniach 30 czerwca - 4 lipca br. w Czyżowicach (woj. śląskie).

FORT
Darmowa dostawa na Fort 2021.
Produkty zakupione w Rekwizytorni mogą zostać dostarczone za darmo bezpośrednio na imprezę. Zaoszczędzi Wam to pieniędzy oraz kłopotów z pakowaniem się i przewożeniem często nieporęcznej broni czy pancerza. Aby skorzystać z takiej opcji wystarczy wybrać przy składaniu zamówienia opcję "Dostawa na Fort 2021". Sprzęt należy odebrać od nas lub od organizatorów podczas trwania konwentu.
Zniżki, rabaty, promocje.
Dla uczestników Fortu wybierających dostawę na konwent, mamy kilka kodów rabatowych:

  • 12% na wszystkie nieprzecenione produkty -> kod: FORT 2021
  • 15% zniżki na pancerze -> kod: FORT PANCERZ
  • 20% zniżki na charakteryzację -> kod: FORT CHARAKTERYZACJAAby wykorzystać zniżkę należy użyć kodu rabatowego FORT 2021, wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Fort 2021" i opłacić zamówienie.

Aby wykorzystać zniżkę na strzały larpowe należy użyć kodu rabatowego FORT 2021 oraz FORT PANCERZ, wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Fort 2021" i opłacić zamówienie.

Aby wykorzystać zniżkę na charakteryzację należy użyć kodu rabatowego FORT 2021 oraz FORT CHARAKTERYZACJA, wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Fort 2021" i opłacić zamówienie.

UWAGA: Wszystkie rabaty liczone są od cen bazowych i nie łączą się z działającym w sklepie programem lojalnościowym (indywidualne ceny użytkowników widoczne po zalogowaniu się). Zniżki nie łączą się z innymi kodami rabatowymi.

UWAGA: Rabaty są ważne do dnia 29 czerwca (ich ważność wygasa na dzień przed rozpoczęciem imprezy).

***

*Oferta obowiązuje do 13.06.2021 r. na produkty "na zamówienie" oraz do 27.06.2021 r. na produkty z działu "ekspresowa dostawa".