Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Pomagamy studentom ZSW"ZSW to cykliczna gra bitewna dedykowana larpowym oddziałom, której kolejna edycja odbędzie się 23-25 kwietnia 2021 roku w Grodzie Rycerskim Byczyna. Za dnia fabularyzowane misje bojowe (...), nocami - grube imprezy. Gra przeznaczona jest przede wszystkim dla oddziałów, ale i osoby bez grupy znajdą tam coś dla siebie.."
ZSW


Uczelniana strona www


Darmowa dostawa na ZSW.
Produkty zakupione w Rekwizytorni mogą zostać dostarczone za darmo bezpośrednio na teren uczelni. Zaoszczędzi Wam to pieniędzy oraz kłopotów z pakowaniem się i przewożeniem często nieporęcznej broni czy pancerza. Aby skorzystać z takiej opcji, wystarczy wybrać przy składaniu zamówienia opcję "Dostawa na ZSW".


Zniżki, rabaty, promocje.
Dla studentów wybierających się na najbliższy zjazd tj. 23-25 kwietnia (termin przesunięto na 18-20 czerwca), mamy kilka kodów rabatowych:

  • 15% na wszystko -> kod: ZSW
  • 20% zniżki na pancerze -> kod: ZSW PANCERZ
  • 25% zniżki na hełmy-> kod: ZSW HEŁMAby wykorzystać zniżkę na produkty z oferty sklepu (zniżka nie dotyczy produktów już przecenionych i produktów obcych - dział INNE) należy użyć kodu rabatowego ZSW, wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na ZSW" i opłacić zamówienie.

Aby wykorzystać zniżkę na pancerz, należy użyć kodu rabatowego ZSW oraz ZSW PANCERZ, wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na ZSW" i opłacić zamówienie.

Aby wykorzystać zniżkę na hełm, należy użyć dwóch wyżej wymienionych kodów oraz nowego ZSW HEŁM, wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na ZSW" i opłacić zamówienie.

UWAGA: Wszystkie rabaty liczone są od cen bazowych i nie łączą się z działającym w sklepie programem lojalnościowym (indywidualne ceny użytkowników widoczne po zalogowaniu się).

UWAGA: Rabaty są ważne do dnia 18 kwietnia.

***

Pamiętajcie, że sporą część naszych produktów mamy w opcji "na zamówienie" i potrzebujemy czasu na realizację. Nie czekajcie z zamówieniami do ostatniej chwili.