Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Wspieramy Konwent FortPisaliśmy rok temu, że uwielbiamy Larp Fort, za atmosferę, urokliwe otoczenie i za wielką warhammerową klasyczną (nie tylko bitewną) grę. Teraz uwielbiamy go jeszcze za chłodną głowę organizatorów, cierpliwość i mądrą decyzje o przełożeniu konwentu z początku lipca na końcówkę sierpnia. Tegoroczny Fort będzie jedną z nielicznych larpowych imprez, które odbędą się w tym pandemicznym roku.
Fort 2020


FanPage Fortu Grupa fortowa na FBLarp Fort 2020 odbędzie się w dniach 28-30 sierpnia br. w Czyżowicach (woj. śląskie).

FORT
Darmowa dostawa na Fort 2020.
Produkty zakupione w Rekwizytorni mogą zostać dostarczone za darmo bezpośrednio na imprezę. Zaoszczędzi Wam to pieniędzy oraz kłopotów z pakowaniem się i przewożeniem często nieporęcznej broni czy pancerza. Aby skorzystać z takiej opcji wystarczy wybrać przy składaniu zamówienia opcję "Dostawa na Fort 2020". Sprzęt należy odebrać od nas lub od organizatorów podczas trwania konwentu.
Zniżki, rabaty, promocje.
Dla uczestników Fortu wybierających dostawę na konwent, mamy kilka kodów rabatowych:

  • 10% na wszystkie nieprzecenione produkty -> kod: FORT 2020
  • 15% zniżki na pancerze -> kod: FORT PANCERZ
  • 20% zniżki na charakteryzację -> kod: FORT CHARAKTERYZACJAAby wykorzystać zniżkę należy użyć kodu rabatowego FORT 2020, wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Fort 2020" i opłacić zamówienie.

Aby wykorzystać zniżkę na strzały larpowe należy użyć kodu rabatowego FORT 2020 oraz FORT PANCERZ, wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Fort 2020" i opłacić zamówienie.

Aby wykorzystać zniżkę na charakteryzację należy użyć kodu rabatowego FORT 2020 oraz FORT CHARAKTERYZACJA, wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Fort 2020" i opłacić zamówienie.

UWAGA: Wszystkie rabaty liczone są od cen bazowych i nie łączą się z działającym w sklepie programem lojalnościowym (indywidualne ceny użytkowników widoczne po zalogowaniu się). Zniżki nie łączą się z innymi kodami rabatowymi.

UWAGA: Rabaty są ważne do dnia 02 lipca (ich ważność wygasa we wtorek, na dzień przed rozpoczęciem konwentu).

***

*Oferta obowiązuje do 10.08.2020 r. na produkty "na zamówienie" oraz do 25.08.2020 r. na produkty z działu "ekspresowa dostawa".