Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Okazje

Aktualnie brak okazji.

Wspieramy larpa Scieżki Porzuconych"Daleko na północnych rubieżach Kislevu, rozciąga się domena niewypowiedzianego zła. Jej nazwa przepadła w mrokach dziejów, wzrok Cara tam nie sięga, nawet Mroczni Bogowie zdali się o niej zapomnieć. Ale czy aby na pewno?

Oto pod niebo wzbijają się chmary plugawych much, po obeliskach usypanych z czaszek leje się krew, a demoniczne kusicielki lubieżnie pokładają się na mogiłach dawnych bohaterów. Garstki ocalałych ludzi modlą się do bogów. Każdych, którzy skłonni są wysłuchać ich modłów.

Mamy rok 2512 K.I i nadchodzi wojna."

"Ścieżki Porzuconych to sandboksowy skirmish czerpiący garściami z doświadczeń Krwawej Kniei i wzorujący się na legendarnej grze Mordheim. Stawia nacisk na walki chaosyckich band o dominację i przychylność swych bogów. Nikt nie jest pewny niczego, wszyscy są potępieni.

Nie zabraknie na nim jednak miejsca także dla kislevskich czy imperialnych oddziałów. (...)"
Ścieżki Porzuconych


Ścieżki Porzuconych na FB


Larp odbędzie się w Czatachowej (woj. śląskie) w terminie 3-6 września 2020 r.
Kup bilet na larpa "Ścieżki Porzuconych".Darmowa dostawa na larpa.
Produkty zakupione w Rekwizytorni mogą zostać dostarczone za darmo bezpośrednio na imprezę. Zaoszczędzi Wam to pieniędzy oraz kłopotów z pakowaniem się i przewożeniem często nieporęcznej broni czy pancerza. Aby skorzystać z takiej opcji wystarczy wybrać przy składaniu zamówienia opcję "Dostawa na Ścieżki Porzuconych".


Zniżki, rabaty, promocje.
Dla uczestników larpa wybierających dostawę na imprezę, mamy kilka kodów rabatowych:

  • 12% na wszystko
  • 20% zniżki na pancerzeAby wykorzystać zniżkę na produkty z oferty sklepu (zniżka nie dotyczy produktów już przecenionych i produktów obcych - dział INNE. Rabaty nie kumulują się z innymi promocjami i zniżkami wynikającymi z programu lojalnościowego "Małe Ceny".) należy zakupić bilet na imprezę i opłacić go. Kody rabatowe dostarczymy drogą mailową w terminie 1-2 dni od zakupu. Kody rabatowe działać będą do 2 września (dzień przed rozpoczęciem imprezy).

***

Pamiętajcie, że sporą część naszych produktów mamy w opcji "na zamówienie" i potrzebujemy czasu na realizację. Nie czekajcie z zamówieniami do ostatniej chwili.