Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Okazje

Wspieramy Łowców z Naggaroth
Łowcy z Naggaroth to grupa odtwarzająca na polskich larpach oddział mrocznych elfów ze świata Warhammera. Grupa uczestniczy w największych polskich larpach zarówno tych o charakterze bitewnym, jak i w klasycznych grach terenowych. Łowcy z Naggaroth budują wokół siebie typową dla odgrywanej rasy mroczną i fascynującą zarazem aurę."Doborowy oddział Korsarzy z Czarnych Ark, polujących na niewolników na całym terenie Starego Świata i najmujących swoje ostrza po każdej stronie lokalnych konfliktów.

Wierni poddani króla Malekhita, zwożący zakute w kajdany tysiące inteligentnych stworzeń do portu w Karond Kar, gdzie oczekują za nich godnej zapłaty od handlarzy żywym towarem. 
Walczysz, uciekasz, czy dasz się zamknąć w klatce?"


Sklep Rekwizytornia i grupa larpowa Łowcy z Naggaroth.Rekwizytornia powstała z pasji do larpów i gier terenowych. W ramach swojej działalności od lat wspieramy zarówno organizatorów imprez larpowych, jak i grupy larpowe. Idea tworzenia takich grup sięga bowiem do korzeni polskiej sceny, kiedy to na ówczesnych grach terenowych tworzono drużyny rywalizujące z sobą o zwycięstwo. Ten pomysł związany był z przeniesieniem stolikowego RPG na zabawę w ternie i w strojach. Współczesne grupy larpowe objeżdżające polskie imprezy nadają im niepowtarzalnego kolorytu, budują więzi i wyzwalają (także poprzez rywalizację) ogromne pokłady energii skupionych w nich ludziach, energii do zabawy, do tworzenia i radości z larpowania.

Sklep larpowy Rekwizytornia wspiera Łowców z Naggaroth udzielając jej członkom zniżek na larpowy ekwipunek. Oferujemy także inną pomoc, zgodnie z ustaleniami z grupą i w miarę naszych możliwości.Dla Łowców z Naggaroth mamy 10% zniżki na produkty marek Epic Armoury i Mytholon, 15% zniżki na broń larpową Epic Armoury i 20% zniżki na wszystkie dostępne w sklepie produkty do charakteryzacji. Zniżką 25% objęliśmy też niezbędny dla łowców niewolników sprzęt pomagający im w tymże fachu! Jeśli jesteś Łowcą z Naggaroth i chcesz uzyskać zniżkę na ekwipunek, zgłoś się do swojego przywódcy!