Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Wspieramy Freikompanię
Freikompanię jest oddziałem larpowym odtwarzającym wolną kompanią ze świata Warhammera. Grupa uczestniczy w największych polskich larpach skupiając się na budowaniu klimatu, dbając o jak najlepsze odgrywanie postaci i tworzenie świetnej zabawy."Kompanie Wolnego Zaciągu, inaczej zwane Wolnymi Kompaniami, były to najemnicze formacje skupiające wolnych żołnierzy, ochotników pobierających żołd za swoją służbę. Założyciel takiej kompanii, uzyskawszy pozwolenie na zaciąg od możnego, czynił go ogłaszając rzecz po wioskach, miastach i miasteczkach. Każdy mógł się zaciągnąć, o ile miał z czym. Czy to parobek szukający lepszego życia, czy weteran żyjący z takich właśnie zaciągów, rozbójnik uciekający przed prawem na kontrakt, albo pijany, który nie wiedział sam co podpisuje."
FreikompaniaSklep Rekwizytornia i grupa larpowa Freikompania.Rekwizytornia powstała z pasji do larpów i gier terenowych. W ramach swojej działalności od lat wspieramy zarówno organizatorów imprez larpowych, jak i grupy larpowe. Idea tworzenia takich grup sięga bowiem do korzeni polskiej sceny, kiedy to na ówczesnych grach terenowych tworzono drużyny rywalizujące z sobą o zwycięstwo. Ten pomysł związany był z przeniesieniem stolikowego RPG na zabawę w ternie i w strojach. Współczesne grupy larpowe objeżdżające polskie imprezy nadają im niepowtarzalnego kolorytu, budują więzi i wyzwalają (także poprzez rywalizację) ogromne pokłady energii skupionych w nich ludziach, energii do zabawy, do tworzenia i radości z larpowania.

Sklep larpowy Rekwizytornia wspiera Freikompanię udzielając jej członkom zniżek na broń larpową, kostiumy oraz pancerze. Oferujemy także inną pomoc, zgodnie z ustaleniami z grupą i w miarę naszych możliwości.Dla członków grupy Freikompania mamy 10% zniżki na cały asortyment (w wyłączeniem produktów konwentowych, tj. biletów, publikacji, koszulek, ect), 15% zniżki na kostiumy marek Epic Armoury i Mytholon oraz 20% zniżki na wszystkie pancerze. Jeśli jesteś związany kontraktem z Freikompanią i chcesz uzyskać zniżkę na ekwipunek, zgłoś się do swojego dowódcy!


A jeśli nudzi cię twoje życie i rozważasz zaciąg, skontaktuj się z członkami grupy na FB!Grupa Larpowa Freikompania na FB