Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Okazje

Aktualnie brak okazji.

Wspieramy Studentów ZSW"ZSW jest połączeniem manewrów (z dużą częścią warsztatową) i jednodniowej gry bojowej. Najlepszym porównaniem byłyby airsoftowe symulacje wojenne. ZSW nie jest larpem, ale same walki odbywają się w strojach i “w klimacie”, mają fabularne uzasadnienie i fabularny sens. Jest to też fantastyczna okazja, żeby zupełnie na luzie napić się przy ognisku z ludźmi, których kilka godzin przedtem tłukło się po głowie bezpieczną halabardą."
ZSW


Uczelniana strona www


Darmowa dostawa na ZSW.
Produkty zakupione w Rekwizytorni mogą zostać dostarczone za darmo bezpośrednio na teren uczelni. Zaoszczędzi Wam to pieniędzy oraz kłopotów z pakowaniem się i przewożeniem często nieporęcznej broni czy pancerza. Aby skorzystać z takiej opcji wystarczy wybrać przy składaniu zamówienia opcję "Dostawa na ZSW".


Zniżki, rabaty, promocje.
Dla studentów wybierających się na najbliższy zjazd, tj. 30 kwietnia, mamy kilka kodów rabatowych:

  • 10% na wszystko -> kod: ZSW
  • 15% zniżki na pancerze -> kod: ZSW PANCERZ
  • 25% zniżki na hełmy-> kod: ZSW HEŁMAby wykorzystać zniżkę na produkty z oferty sklepu (zniżka nie dotyczy produktów już przecenionych i produktów obcych - dział INNE) należy użyć kodu rabatowego ZSW, wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na ZSW" i opłacić zamówienie.

Aby wykorzystać zniżkę na broń pancerz należy użyć kodu rabatowego ZSW oraz ZSW PANCERZ, wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na ZSW" i opłacić zamówienie.

Aby wykorzystać zniżkę na hełm należy użyć dwóch wyżej wymienionych kodów oraz nowego ZSW HEŁM, wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na ZSW" i opłacić zamówienie.

UWAGA: Wszystkie rabaty liczone są od cen bazowych i nie łączą się z działającym w sklepie programem lojalnościowym (indywidualne ceny użytkowników widoczne po zalogowaniu się).

UWAGA: Rabaty są ważne do dnia 26 kwietnia.

***

Pamiętajcie, że sporą część naszych produktów mamy w opcji "na zamówienie" i potrzebujemy czasu na realizację. Nie czekajcie z zamówieniami do ostatniej chwili.