Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Wspieramy Szkarłatną Gwardię.
Szkarłatna Gwardia jest oddziałem będącym bezpośrednio na usługach Księcia Carroburga. Jednak w przeciwieństwie do regularnej gwardii pałacowej, Szkarłatna Gwardia zajmuje się także rozwiązywaniem problemów ich zwierzchnika, zazwyczaj tych wymagających użycia odpowiedniej siły.Trzon drużyny bazuje na walce dwuręcznym mieczem, ale zdarzają się wyjątki, takie jak jednostka strzelców. Szkarłatna Gwardia jest regimentem, który ze względu na swoją efektywność stara się zajmować podczas walki jak największy teren, szarżuje w pierwszej linii lub zabezpiecza skrzydła armii imperialnej przed flankowaniem. Mundury gwardzistów są w kolorze szkarłatnym z elementami czerni. Carroburczycy wyznają głównie starych bogów a przede wszystkim Ulryka.Szkarłatna Gwardia to grupa larpowa odtwarzająca formację wojskową z uniwersum Warhammera. Większość członków grupy spotyka się na treningach i biesiadach w okolicach Warszawy. Grupa w sezonie larpowym planuje wyjazdy na największe polskie larpowe gry bitewne.Szkarłatna Gwardia z CarroburgaSklep Rekwizytornia i grupa larpowa Szkarłatna Gwardia z Carroburga.Rekwizytornia powstała z pasji do larpów i gier terenowych. W ramach swojej działalności od lat wspieramy zarówno organizatorów imprez larpowych, jak i grupy larpowe. Idea tworzenia takich grup sięga bowiem do korzeni polskiej sceny, kiedy to na ówczesnych grach terenowych tworzono drużyny rywalizujące z sobą o zwycięstwo. Ten pomysł związany był z przeniesieniem stolikowego RPG na zabawę w ternie i w strojach. Współczesne grupy larpowe objeżdżające polskie imprezy nadają im niepowtarzalnego kolorytu, budują więzi i wyzwalają (także poprzez rywalizację) ogromne pokłady energii skupionych w nich ludziach, energii do zabawy, do tworzenia i radości z larpowania.

Sklep larpowy Rekwizytornia wspiera Szkarłatna Gwardię udzielając jej członkom zniżek na broń larpową, kostiumy oraz pancerze larpowe. Oferujemy także inną pomoc, zgodnie z ustaleniami z grupą i w miarę naszych możliwości.Dla członków Szkarłatnej Gwardii mamy 10% zniżki na produkty marek Epic Armoury, RFB i Mytholon, 15% na strzały i bełty larpowe firmy IDV, 20% zniżki na pancerze larpowe. Dodatkowo z uwagi na charakter oddziału dajemy 25% zniżki na miecze dwuręczne od Epic Armory.Jeśli jesteś członkiem Szkarłatnej Gwardii z Carroburga i chcesz uzyskać zniżkę na ekwipunek, zgłoś się do swojego dowódcy!


A jeśli chciałbyś założyć szkarłatny mundur i wyruszyć na bitewny szlak, skontaktuj się z członkami grupy na FB!Grupa Larpowa Szkarłatna Gwardia z Carroburga na FB