Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Okazje

Aktualnie brak okazji.

Spotkania na Szlaku


Jeśli lubicie opowieści o wiedźminie, kochacie barwny świat mitologii słowiańskiej, pragniecie stanąć w szranki z groźnymi bestiami, a może zwyczajnie chcecie spotkać podobnych sobie wędrowców? Nie zwlekajcie, ruszajcie na Szlak!"Spotkania na Szlaku odbywają się kilka razy w roku w różnych klimatycznych miejscach w Polsce (...). W każdym bierze udział od trzydziestu do pięćdziesięciu graczy.  Gra trwa trzy dni i są to najczęściej weekendy. Wyróżniają ją klimatyczne lokalizacje, dbałość o scenografię i rekwizyty oraz ciekawe, otwarte scenariusze. "

Spotkania na Szlaku
Spotkania na Szlaku odbywają się cyklicznie. Informacji szukajcie na stronie "Spotkania na Szlaku"


Spotkania na Szlaku logotyp
Strona na FB      Galeria zdjęć

Darmowa dostawa na Spotkania na Szlaku.
Produkty zakupione w Rekwizytorni mogą zostać dostarczone za darmo bezpośrednio na imprezę. Zaoszczędzi Wam to pieniędzy oraz kłopotów z pakowaniem się i przewożeniem często nieporęcznej broni czy pancerza. Aby skorzystać z takiej opcji wystarczy wybrać przy składaniu zamówienia opcję "Dostawa na Spotkania Na Wiedźmińskim Szlaku". Sprzęt należy odebrać od organizatorów podczas trwania imprezy.
Zniżki, rabaty, promocje.
Dla uczestników Spotkań na Szlaku mamy kody rabatowe, które umożliwią zakupy po obniżonych cenach. Zniżka w wysokości 12% od ceny podstawowej działa zawsze w okresie kilku tygodni przed imprezą.  Aby ją uruchomić wystarczy użyć kodu rabatowego "NA SZLAKU", opłacić zamówienie i wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Spotkania na Szlaku".