Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Wspieramy Słońce Averlandu
Weterani wojen na pograniczach Ostlandu oraz oddani obywatele Imperium Sigmara. Słońce Averlandu, bo o nich mowa, to butni, chełpliwi, ale również honorowi i zawzięci w boju żołnierze zaciężni, którym niestraszne są tajemnice Starego Świata. Ich szeregi zasilało wielu sławetnych wojowników, o których do dziś wspomina się w karczmach, na rozdrożach Imperium. Kiedy ruszają do boju korzystają z arsenału przeróżnych broni, od arkebuzów- po halabardy. Jeśli jesteś ich przyjacielem to wiesz, że możesz na nich liczyć, zaś jeśli podpadłeś któremuś z nich, to lepiej byś był czujny. Nie dla nich gefrejterski kij - jak przystało na wolnych synów i córki Averlandu, sami decydują o swoim losie. Nie znajdzie u nich miejsca byle obszarpaniec i wywłoka, gdyż tak samo jak umiejętności w boju, liczą się dla nich bogate odzienie i czarno-żółte barwy ich prowincji. Jeśli więc w twoim sercu promieniuje południowe słońce, znasz się na swojej rzeczy i nie straszne jest ci słynne wino z filungiem to jest to idealne miejsce dla ciebie.Słońce Averlandu (Die Sonne des Averlands) to grupa odtwarzająca formację weteranów w barwach imperialnej prowincji Averland z uniwersum Warhammera. Stawiamy na klimat grupy profesjonalnych zabijaków, którzy z niejednego pieca chleb jedli i w niejednej kampanii uczestniczyli. Nie stanowimy oddziału wojska a kompanię profesjonalistów, którzy wolą swawolić niż giąć grzbiet pod gefrejterskim kijem. Pod względem uzbrojenia jesteśmy ciężka piechotą zdolną do walki zarówno w zwartym szyku tarczowników i halabardzistów jak i w luźnej formacji. Od naszych członków oczekujemy barwnej osobowości, wysokiego poziomu strojów i uzbrojenia lub gotowości do jego rozwijania, pełnego zaangażowanie w grę i odgrywanie postaci i to samo oferujemy jako oddział. Słońce AverlanduSklep Rekwizytornia i Grupa Larpowa Słońce Averlandu.Rekwizytornia powstała z pasji do larpów i gier terenowych. W ramach swojej działalności od lat wspieramy zarówno organizatorów imprez larpowych, jak i grupy larpowe. Idea tworzenia takich grup sięga bowiem do korzeni polskiej sceny, kiedy to na ówczesnych grach terenowych tworzono drużyny rywalizujące z sobą o zwycięstwo. Ten pomysł związany był z przeniesieniem klasycznego RPG na zabawę w ternie i w strojach. Współczesne grupy larpowe objeżdżające polskie imprezy nadają im niepowtarzalnego kolorytu, budują więzi i wyzwalają (także poprzez rywalizację) ogromne pokłady energii skupionych w nich ludziach, energii do zabawy, do tworzenia i radości z larpowania.

Sklep larpowy Rekwizytornia wspiera Grupę Larpową Słońce Averlandu udzielając jej członkom zniżek na broń larpową, kostiumy oraz pancerze larpowe. Oferujemy także inną pomoc, zgodnie z ustaleniami z grupą i w miarę naszych możliwości.Dla członków grupy Słońce Averlandu mamy 10% zniżki na wszystko, 15% na kostiumy i dodatki, 15% na pancerze larpowe i 20% na broń PU.Jeśli jesteś członkiem Grupy Larpowej Słońce Averlandu i chcesz uzyskać zniżkę na ekwipunek, zgłoś się do swojego dowódcy!


A jeśli chciałbyś założyć żółto-czarny mundur i wyruszyć na bitewny szlak, skontaktuj się z drużyną Słońce Averlandu na FB!Grupa Larpowa Słońce Averlandu na FB