Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Okazje

Aktualnie brak okazji.

Wspieramy Krwawą Knieję!"Zapraszamy na trzecią, ostatnią, edycję bitewnego larpa Krwawa Knieja, osadzonego w uniwersum inspirowanym światem Warhammera.

Gra dedykowana jest dla oddziałów wywodzących się z różnych stron Starego Świata, które zetrą się w śmiertelnym boju decydującym o ostatecznym kształcie i przyszłości Krwawej Kniei. Do dyspozycji graczy zostaną oddane unikatowe lokacje i miejsca. Wezmą oni udział w specjalnie przygotowanych zadaniach i eventach oraz zetrą się ze sobą w moderowanych bitwach na epicką skalę.

Także dla osób preferujących snucie intryg i niebojowe rozwiązywania znajdzie się sporo rzeczy do zrobienia. Pozyskiwanie informacji, właściwe odczytywanie i przygotowywanie rytuałów, rozwiązywanie zagadek, eksplorowanie świata oraz dziesiątki zadań czekają na rozwiązanie."
Krwawa Knieja


Krwawa Knieja na FB


Larp odbędzie się w Wiosce Fantasy w dniach 27-29 września.
Darmowa dostawa na Krwawą Knieję.
Produkty zakupione w Rekwizytorni mogą zostać dostarczone za darmo bezpośrednio na imprezę. Zaoszczędzi Wam to pieniędzy oraz kłopotów z pakowaniem się i przewożeniem często nieporęcznej broni czy pancerza. Aby skorzystać z takiej opcji wystarczy wybrać przy składaniu zamówienia opcję "Dostawa na Krwawą Knieję 2019".


Zniżki, rabaty, promocje.
Dla uczestników larpa wybierających dostawę na imprezę, mamy kilka kodów rabatowych:

  • 10% na wszystko -> kod: KRWAWA KNIEJA
  • 12% zniżki na broń larpową -> kod: KRWAWA KNIEJA BROŃ
  • 15% zniżki na pancerze -> kod: KRWAWA KNIEJA PANCERZAby wykorzystać zniżkę na produkty z oferty sklepu (zniżka nie dotyczy produktów już przecenionych i produktów obcych - dział INNE) należy użyć kodu rabatowego KRWAWA KNIEJA, wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Krwawą Knieję 2019" i opłacić zamówienie.

Aby wykorzystać zniżkę na broń larpową należy użyć kodu rabatowego KRWAWA KNIEJA oraz KRWAWA KNIEJA BROŃ, wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Krwawą Knieję 2019" i opłacić zamówienie.

Aby wykorzystać zniżkę na pancerze należy użyć kodu rabatowego KRWAWA KNIEJA oraz KRWAWA KNIEJA PANCERZ, wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Krwawą Knieję 2019" i opłacić zamówienie.

UWAGA: Wszystkie rabaty liczone są od cen bazowych i nie łączą się z działającym w sklepie programem lojalnościowym (indywidualne ceny użytkowników widoczne po zalogowaniu się).

UWAGA: Rabaty są ważne do dnia 26 września (ich ważność wygasa na dzień przed rozpoczęciem larpa).

***

Pamiętajcie, że sporą część naszych produktów mamy w opcji "na zamówienie" i potrzebujemy czasu na realizację. Nie czekajcie z zamówieniami do ostatniej chwili.