Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Okazje

Wspieramy Klan Svarta Batar"Svarta Batar to klan oprawców, żeglarzy i łowców niewolników, wywodzący się z plemienia Skaeling’ów. Od innych maruderów z Norski odróżnia ich samospełniająca się przepowiednia „Legendy o Czarnych Łodziach” (...) "

"Pomimo, na pozór chaotycznego usposobienia, chłodno kalkulują nadchodzące starcia oraz kolejne wyprawy. Ich fanatyzm rośnie z każdą kolejną wygraną potyczką, co przeraża nie tylko wrogów, ale i sojuszników."


Grupa Larpowa Svarta Batar to ogólnopolska formacja larpowa odgrywająca odział bezwzględnych łupieżców pochodzących z Norski (świat Warhammera). Jako członkowie Klanu są nieustraszonymi wyznawcami mrocznego bóstwa, krwawymi i surowymi oprawcami siejącymi grozę gdziekolwiek się pojawią. Na co dzień stanowią grupę pasjonatów i serdecznych przyjaciół skupionych wokół wspólnego grania w larpy. 

Svarta BatarSklep Rekwizytornia i Grupa Larpowa Svarta Batar.Rekwizytornia powstała z pasji do larpów i gier terenowych. W ramach swojej działalności od lat wspieramy zarówno organizatorów imprez larpowych, jak i grupy larpowe. Idea tworzenia takich grup sięga bowiem do korzeni polskiej sceny, kiedy to na ówczesnych grach terenowych tworzono drużyny rywalizujące z sobą o zwycięstwo. Ten pomysł związany był z przeniesieniem stolikowego RPG na zabawę w ternie i w strojach. Współczesne grupy larpowe objeżdżające polskie imprezy nadają im niepowtarzalnego kolorytu, budują więzi i wyzwalają (także poprzez rywalizację) ogromne pokłady energii skupionych w nich ludziach, energii do zabawy, do tworzenia i radości z larpowania.

Sklep larpowy Rekwizytornia wspiera Grupę Larpową Svarta Batar udzielając jej członkom zniżek na broń larpową, kostiumy oraz pancerze larpowe. Oferujemy także inną pomoc, zgodnie z ustaleniami z grupą, w miarę naszych możliwości.Dla Svarta Batar mamy 10% zniżki na wszystko, 15% na broń larpową, 25% na pancerze larpowe.Jeśli jesteś członkiem Grupy Larpowej Svarta Batar i chcesz uzyskać zniżkę na ekwipunek, zgłoś się do swojego dowódcy!


A jeśli chciałbyś zaznać przygody łupieżcy, skontaktuj się z Klanem Svarta Batar na FB!Grupa Larpowa Svarta Batar na FB