Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Wspieramy Compagnia di Farabutti
Zdecydowanie najbarwniejszy, możliwe także że jeden z najlepiej ubranych i co bardzo prawdopodobne, także jeden z najgłośniejszych oddziałów na polskiej scenie larpowej.Grupa tileańskich kondotierów - Compagnia di Farabutti,  to mieszanka gorącokrwistej młodości i wielkiego bitewnego doświadczenia, to towarzystwo kochające wojaczkę równie mocno (albo tylko ciut mniej) co wino, pieniądze i sławę, to Twoja droga do heroicznej przygody na którą wyruszysz nie tylko dobrze ubrany, ale co przecież równie ważne, także sycie najedzony. 
Grupa Larpowa Compagnia di Farabutti to ogólnopolska formacja larpowa odgrywająca odział wojskowy w klimacie tileańskich kondotierów (świat Warhammera). Członkowie stanowią wielką grupę przyjaciół. Na larpach bawią się z równym zaangażowaniem zarówno w aspekcie walki, jak i w samym odgrywaniu postaci, relacji wewnątrz grup, czy w odgrywaniu życia obozowego.Sklep Rekwizytornia i Grupa Larpowa Compagnia di Farabutti.Rekwizytornia powstała z pasji do larpów i gier terenowych. W ramach swojej działalności od lat wspieramy zarówno organizatorów imprez larpowych, jak i grupy larpowe. Idea tworzenia takich grup sięga bowiem do korzeni polskiej sceny, kiedy to na ówczesnych grach terenowych tworzono drużyny rywalizujące z sobą o zwycięstwo. Ten pomysł związany był z przeniesieniem stolikowego RPG na zabawę w ternie i w strojach. Współczesne grupy larpowe objeżdżające polskie imprezy nadają im niepowtarzalnego kolorytu, budują więzi i wyzwalają (także poprzez rywalizację) ogromne pokłady energii skupionych w nich ludziach, energii do zabawy, do tworzenia i radości z larpowania.

Sklep larpowy Rekwizytornia wspiera Grupę Larpową Compagnia di Farabutti udzielając jej członkom zniżek na broń larpową, kostiumy oraz pancerze larpowe. Oferujemy także inną pomoc, zgodnie z ustaleniami z grupą, w miarę naszych możliwości.Dla Compagnia di Farabutti mamy 12% zniżki na broń larpową białą i tarcze (Epic Armoury i RFB), 15% na kostiumy i dodatki (Epic Armoury i Mytholon), 20% na pancerze larpowe (Epic Armoury). Oferujemy także 15% rabatu na wszystkie halabardy i 25% rabatu na wszystkie hełmy.Jeśli jesteś członkiem Grupy Larpowej Compagnia di Farabutti i chcesz uzyskać zniżkę na ekwipunek, zgłoś się do swojego dowódcy!


A jeśli chciałbyś zaznać przygody z tileańskimi kondotierami, skontaktuj się z Compagnia di Farabutti na FB!Grupa Larpowa Compagnia di Farabutti na FB