Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Okazje

Wspieramy konwent Flamberg.Wyśpiewane pełnym gardłem "Flambergu Mój (...)", ognisko sypiące iskrami wysoko pod rozgwieżdżone niebo i bawiąca się do bladego świtu najweselsza larpowa brać pod słońcem. A potem zrobiony z rozmachem i wielką starannością duży i długi larp, do którego wszyscy podchodzą z wielką powagą i zaangażowaniem. To jest recepta na Flamberg - konwent na który ludzie wracają nieustannie od ponad 20 lat.   Flambetg Krwawe Żniwa


Witryna internetowa Flambergu FanPage Flambergu Grupa flambergowa na FB


"Konwent Flamberg to kilkudniowy konwent (zjazd) miłośników larpów, RPG i szeroko pojmowanej fantastyki z całej Polski. Na Jurę Krakowsko-Częstochowską, przyjeżdżają fani larpów, rozstawiają namioty i uczestniczą w blisko dziesięciodniowym biwaku. Od chwili rozpoczęcia konwentu codziennie odbywają się najróżniejsze gry (larpy), turnieje, warsztaty, oraz wiele innych atrakcji. Można przyjechać na całość (do czego serdecznie zachęcamy!) lub odwiedzić tylko na czas wydarzenia, które was interesuje.

Pora roku dobrana jest tak, że naprawdę bardzo rzadko zdarza się brak pogody – przeważnie mamy słońce. Dodajcie do tego malowniczą okolicę, jaskinie, ruiny zamku, cisze i spokój, niewielką liczbę turystów, plenerowe sesje RPG oraz wesołą zabawę przy ogniskach i wiecie już co to jest Flamberg. Trzeba jednak nadmienić, że Flamberg jest konwentem namiotowym (kto bardzo chce, może wynająć pokój we wsi, ale nie o to chodzi w całej tej zabawie), pod otwartym niebem.

Największą atrakcją Flambergu są bardzo duże kilkudniowe gry terenowe i larpy, których tradycja sięga blisko dwóch dekad. Około dwustu osób, wszyscy w strojach, wszyscy na na kilka dni przenoszący się do fascynujących światów gier.

Żeby zrozumieć trzeba to przeżyć – planujcie wyjazd już teraz!"


Konwent Flamberg 2019, odbędzie się w dniach 10-18 sierpnia br. w miejscowości Czatachowa.
W Rekwizytorni zapewniamy sprzedaż wejściówek na Flamberg 2019. Wejściówka taka obejmuje całość atrakcji konwentu i udział we wszystkich jego wydarzeniach (według dostępności miejsc czy ról) oraz pełen dostęp do infrastruktury obozowiska. Wejściówki znajdziecie w naszym sklepie klikając w ten link ->Flamberg wejściówka 2019

Flamberg Bilet 2019
Darmowa dostawa na Flamberg 2019.
Produkty zakupione w Rekwizytorni mogą zostać dostarczone za darmo bezpośrednio na imprezę. Zaoszczędzi Wam to pieniędzy oraz kłopotów z pakowaniem się i przewożeniem często nieporęcznej broni czy pancerza. Aby skorzystać z takiej opcji wystarczy wybrać przy składaniu zamówienia opcję "Dostawa na Flamberg 2019". Sprzęt należy odebrać od nas w pierwszy weekend konwentu lub jeśli to niemożliwe to w inny dzień od organizatorów konwentu.
Zniżki, rabaty, promocje.

Dla uczestników Flambergu wybierających dostawę na konwent, mamy kilka kodów rabatowych:

  • 10% zniżki na kostiumy -> kod: FLAMBERG 2019
  • 15% na broń i pancerze -> kod: FLAMBERG BROŃ
  • 15% zniżki na charakteryzację -> kod: FLAMBERG CHARAKTERYZACJAAby wykorzystać zniżkę na kostiumy należy użyć kodu rabatowego FLAMBERG 2019, wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Flamberg 2019" i opłacić zamówienie.

Aby wykorzystać zniżkę na oręż larpowy pancerze należy użyć kodu rabatowego FLAMBERG 2019 oraz FLAMBERG BROŃ, wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Flamberg 2019" i opłacić zamówienie.

Aby wykorzystać zniżkę na charakteryzację należy użyć kodu rabatowego FLAMBERG 2019 oraz FLAMBERG CHARAKTERYZACJA, wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Flamberg 2019" i opłacić zamówienie.

UWAGA: Wszystkie rabaty liczone są od cen bazowych i nie łączą się z działającym w sklepie programem lojalnościowym (indywidualne ceny użytkowników widoczne po zalogowaniu się).
*Oferta obowiązuje do 25.07.2019 r. na produkty "na zamówienie" oraz do 09.08.2019 r. na produkty z działu "ekspresowa dostawa".Konwent Flamberg


Koszulki, bluzy i inne gadżety.

Prowadzimy przedsprzedaż pamiątkowych t-shirtów, bluz, oraz innych gadżetów związanych z Flambergiem 2019. (T-shirty pojawią się w naszym sklepie lada moment). Wszystkie zamówione produkty przywieziemy wam bezpośrednio na konwent. W ofercie znajdziecie też możliwość nadruku na koszulkach lub bluzach waszych ksywek.Sklep larpowy Rekwizytornia prowadzi sprzedaż produktów związanych z Flambergiem 2019 w ramach wsparcia i współpracy z organizatorami. Cały dochód ze sprzedaży zasila budżet imprezy.