Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Okazje

Wspieramy Larp Fort.Uwielbiamy Larp Fort! Fenomen tej imprezy tkwi w atmosferze jak tam panuje, urokliwym otoczeniu i wielkiej warhammerowej grze. Mimo, iż impreza ta nie ma nastawienia komercyjnego i nie wspiera się gigantyczną reklamą i marketingiem, co roku pozostaje w gronie trzech największych imprez larpowych w kraju. Mimo pojawienia się na scenie kilku innych imprez larpowych w uniwersum Warhammera, grono fanów Fortu nie tylko nie maleje, ale ciągle się powiększa.
konwent FORT


FanPage Fortu            Grupa fortowa na FBKonwent Fort 2019 odbędzie się w dniach 03-07 lipca br. w Czyżowicach (woj. śląskie).

FORT
Darmowa dostawa na Fort 2019.
Produkty zakupione w Rekwizytorni mogą zostać dostarczone za darmo bezpośrednio na imprezę. Zaoszczędzi Wam to pieniędzy oraz kłopotów z pakowaniem się i przewożeniem często nieporęcznej broni czy pancerza. Aby skorzystać z takiej opcji wystarczy wybrać przy składaniu zamówienia opcję "Dostawa na Fort 2019". Sprzęt należy odebrać od nas lub od organizatorów podczas trwania konwentu.
Zniżki, rabaty, promocje.
Dla uczestników Fortu wybierających dostawę na konwent, mamy kilka kodów rabatowych:

  • 10% na wszystkie nieprzecenione produkty  -> kod: FORT 2019
  • 15% zniżki na strzały IDV -> kod: FORT STRZAŁY
  • 20% zniżki na charakteryzację marki Maskworld -> kod: FORT CHARAKTERYZACJAAby wykorzystać zniżkę należy użyć kodu rabatowego FORT 2019, wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Fort 2019" i opłacić zamówienie.

Aby wykorzystać zniżkę na strzały larpowe należy użyć kodu rabatowego FORT 2019 oraz FORT STRZAŁY, wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Fort 2019" i opłacić zamówienie.

Aby wykorzystać zniżkę na charakteryzację należy użyć kodu rabatowego FORT 2019 oraz FORT CHARAKTERYZACJA, wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Fort 2019" i opłacić zamówienie.

UWAGA: Wszystkie rabaty liczone są od cen bazowych i nie łączą się z działającym w sklepie programem lojalnościowym (indywidualne ceny użytkowników widoczne po zalogowaniu się). Zniżki nie łączą się z innymi kodami rabatowymi.

UWAGA: Rabaty są ważne do dnia 02 lipca (ich ważność wygasa we wtorek, na dzień przed rozpoczęciem konwentu).

***

*Oferta obowiązuje do 15.06.2019 r. na produkty "na zamówienie" oraz do 02.07.2019 r. na produkty z działu "ekspresowa dostawa".