Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Okazje

Wspieramy konwent Orkon.Orkon to fundament polskiej sceny larpowej i niezmiennie od ćwierć wieku, najlepszy sposób na letnie wakacje! Cieszymy się, że możemy być częścią tego przedsięwzięcia. Cieszymy się, że możemy nazywać się przyjaciółmi.

Przygotowujemy dla Was pamiątkowe koszulki i bluzy, wspomagamy akredytację prowadząc sprzedaż wejściówek, wspieramy Organizatorów i uczestników. Dla tych ostatnich mamy kody rabatowe na sprzęt larpowy oraz darmową dostawę do Łutowca.Orkon 2017


Witryna internetowa Orkonu     FanPage Orkonu      Grupa orkonowa na FB


Orkon to najdłuższy i najstarszy konwent larpowy w Polsce. Od ponad dwudziestu pięciu lat, co roku przyciąga na Jurę Krakowsko- Częstochowską setki fanów gier terenowych i nie tylko.

W ciągu czternastu dni imprezy organizowane są gry terenowe oraz salonowe osadzone zarówno w znanych, komercyjnych uniwersach, jak i w unikalnych światach autorskich.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym hobby, Orkon to miejsce dla Ciebie.


Konwent Orkon 2019, odbędzie się w dniach 13-27 lipca w Łutowcu.
W Rekwizytorni zapewniamy Wam sprzedaż wejściówek na Orkon 2019. Wejściówka taka obejmuje całość atrakcji konwentu i udział we wszystkich jego wydarzeniach (według dostępności miejsc czy ról) oraz pełen dostęp do infrastruktury obozowiska. Wejściówki znajdziecie w naszym sklepie klikając w ten link -> Orkon 2019 - wejściówka

orkon 2019

Darmowa dostawa na Orkon 2019.
Produkty zakupione w Rekwizytorni mogą zostać dostarczone za darmo bezpośrednio na imprezę. Zaoszczędzi Wam to pieniędzy oraz kłopotów z pakowaniem się i przewożeniem często nieporęcznej broni czy pancerza. Aby skorzystać z takiej opcji wystarczy wybrać przy składaniu zamówienia opcję "Dostawa na Orkon 2019". Sprzęt należy odebrać od nas w pierwszy lub drugi orkonowy weekend, lub jeśli to niemożliwe, to w inny dzień od organizatorów konwentu.
Zniżki, rabaty, promocje.
Dla uczestników Orkonu wybierających dostawę na konwent, mamy kilka kodów rabatowych:

  • 10% na broń i pancerze -> kod: ORKON 2019
  • 15% zniżki na kostiumy -> kod: ORKON KOSTIUMY
  • 20% zniżki na charakteryzację -> kod: ORKON CHARAKTERYZACJAAby wykorzystać zniżkę na broń i pancerze należy użyć kodu rabatowego ORKON 2019, wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Orkon 2019" i opłacić zamówienie.

Aby wykorzystać zniżkę na kostiumy należy użyć kodu rabatowego ORKON 2019 oraz ORKON KOSTIUMY, wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Orkon 2019" i opłacić zamówienie.

Aby wykorzystać zniżkę na charakteryzację należy użyć kodu rabatowego ORKON 2019 oraz ORKON CHARAKTERYZACJA, wybrać w opcjach dostawy - "Dostawa na Orkon 2019" i opłacić zamówienie.

UWAGA: Wszystkie rabaty liczone są od cen bazowych i nie łączą się z działającym w sklepie programem lojalnościowym (indywidualne ceny użytkowników widoczne po zalogowaniu się).

UWAGA: Rabaty są ważne do dnia 12 lipca (ich ważność wygasa w piątek, na dzień przed rozpoczęciem konwentu).

***

Pamiętajcie, że sporą część naszych produktów mamy w opcji "na zamówienie" i potrzebujemy czasu na realizację. Nie czekajcie z zamówieniami do ostatniej chwili.