Najczęściej kupowane

Producenci

Nowe produkty

Okazje

Grupa Larpowa Pióra

Jeśli myślisz o wspaniałych przygodach w stylu Robin Hooda, marzysz by być częścią zgranej drużyny przyjaciół, kochasz przyrodę, lasy i dzikie knieje, a nade wszystko cenisz sobie wolność i niezależność, to być może właśnie trafiłeś na twoją larpową ścieżkę. Pióra to elitarni łucznicy, zwiadowcy i przepatrywacze, których spotkać można na larpowych duktach, w kniejach i na bezdrożach.

W leśnych kryjówkach, przy nocnych ogniskach, podczas realizacji śmiałych misji, na turniejach łuczniczych lub ćwiczeniach, czy wreszcie w wirze wielkich bitew - wszędzie tam będziesz czuł się częścią wielkiej grupy przyjaciół idącej po coraz to nowsze przygody.


Grupa Larpowa Pióra to ogólnopolska łucznicza formacja larpowa.  Członkowie grupy stanowią zwartą społeczność, spotykają się nie tylko podczas wspólnych wyjazdów na larpy ale także podczas treningów. Wspólnie doskonalą swoje umiejętności łucznicze, dbają o spójny wizerunek grupy, wspomagają się w sprawach wyekwipowania.Sklep Rekwizytornia i Grupa Larpowa Pióra.Rekwizytornia powstała z pasji do larpów i gier terenowych. W ramach swojej działalności od lat wspieramy zarówno organizatorów imprez larpowych, jak i grupy larpowe. Idea tworzenia takich grup sięga bowiem do korzeni polskiej sceny, kiedy to na ówczesnych grach terenowych tworzono drużyny rywalizujące z sobą o zwycięstwo. Ten pomysł związany był z przeniesieniem stolikowego RPG na zabawę w ternie i w strojach. Współczesne grupy larpowe objeżdżające polskie imprezy nadają im niepowtarzalnego kolorytu, budują więzi i wyzwalają (także poprzez rywalizację) ogromne pokłady energii skupionych w nich ludziach, energii do zabawy, do tworzenia i radości z larpowania.

Sklep larpowy Rekwizytornia wspiera Grupę Larpową Pióra udzielając jej członkom zniżek na broń larpową, kostiumy oraz pancerze larpowe. Oferujemy także inną pomoc, zgodnie z ustaleniami z grupą, w miarę naszych możliwości.Dla Piór mamy 10% zniżki na wszystko, 12% na broń larpową, 15% na sprzęt łuczniczy i 20% na produkty marki IDV (w tym strzały larpowe).Jeśli jesteś członkiem Grupy Larpowej Pióra i chcesz uzyskać zniżkę na ekwipunek, zgłoś się do swojego dowódcy!


A jeśli chciałbyś stać się częścią tej wspaniałej zabawy skontaktuj się z Piórami na FB!Grupa Larpowa Pióra na FB